Profil uživatele
avatar

Sajmon

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 8
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 10

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 5

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 20. 09. 2018 - Le Grill, The Grand Mark Hotel: Dnes 7 chodové menu, 7 chod...
Dnes 7 chodové menu, 7 chod jsme nedostali vůbec a to jsme vytrvale vyčkávali 36 minut kdy sem tam obsluha prošla ale už si nás nevšímala. I přes naprostý nezájem jsme chtěli ocenit aspoň snahu kuchaře ale nebylo komu. Obsluhu v tak hodnocené restauraci si také představuji jinak než 2 učnice a 1 servírky, která už celkový dojem nezvrátila. Také skladba menu by mohla vycházet ze sezonních surovin. Celkový dojem, nejhorší zážitek ze všech Mauerových doporučení.
> 20. 02. 2018 - Bílá kráva: Letos opět velká...
Letos opět velká spokojenost a můžeme jedině doporučit k návštěvě i mimo GRF
> 16. 02. 2018 - Blue Wagon: Degustaci mohu doporučit...
Degustaci mohu doporučit turistům nebo hostům co se chtějí dobře najíst ale na nic se neptat a hlavně co nechtějí ještě posedět nad sklenkou. Celkový dojem už nezachrání ani skvělé jídlo. Dle předchozích výtečných komentářů naše obsluha asi neměla svůj den.
> 05. 02. 2018 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Na degustaci jsme se velice...
Na degustaci jsme se velice těšili, dle recenzí a umístění v TOP žebříčku jsme čekali nevšední zážitek. Večer byl příjemný a to hlavě zásluhou obsluhy, která celý zážitek umocnila. Bílé víno nás neoslovilo ale je pravda, že k nejlepšímu chodu Humrový bisque se hodilo skvěle. Moučník byl skvělou tečkou. Mohu doporučit
> 30. 01. 2018 - Fresh & Fat bistro: Včera jsme navštívili v...
Včera jsme navštívili v rámci festivalu a degustace předčila naše očekávání. Vína dle nás dobře sladěná s pokrmy, jednoduchá a svěží. Obsluha velmi pozorná a příjemná. Vše na talíři skvěle dochucené a dobře poskládané dle posledních trendů. Jen moučník, pohár všeho zdraví, zbytečně veliký ale to je můj osobní pocit. Za nás příjemný večer a určitě se vrátíme i mimo festival. Rozhodně doporučuji
> 26. 01. 2018 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: Mimořádný zážitek, zatím...
Mimořádný zážitek, zatím nejlepší degustace. Výborně sladěné a dochucené pokrmy, velice pozorná nevtíravá obsluha a vše korunoval výhled na osvětlenou Prahu s hradem. Všem mohu jedině doporučit.
> 23. 01. 2018 - Marriott hotel, Midtown Grill: Naše 1. letošní degustace....
Naše 1. letošní degustace. Velice příjemný zážitek. Byli jsme spokojeni jak s chutí, naservírováním a kvalitou pokrmů, tak s obsluhou. Slečna byla pozorná a snažila se nám ve všem vyhovět, případně nám dotazy ohledně přípravy pokrmů zodpověděl kolega. Snad jen dezert mohl být jinak upraven ale jen můj názor. Celkově jsme odcházeli velice spokojeni. Určitě se vrátíme a doporučuji.