Profil uživatele
avatar

janinatom

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 6
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 8

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 26. 02. 2018 - Bellevue: Prostředí, jídlo, víno i...
Prostředí, jídlo, víno i obsluha vynikající. Nemáme co vytknout. Měli jsme možnosti nahlédnout i do kuchyně a klobouk dolu, v jak malém prostoru se vše připravuje. Děkujeme.
> 24. 02. 2018 - Le Grill, The Grand Mark Hotel: Prostředí i obsluha velmi...
Prostředí i obsluha velmi příjemné. Zajímavá kombinace ryby a červené řepy, hlavní chod byl excelentní. Víno výborné. Moučník vymazlený. Sem se rádi vrátíme.
> 19. 02. 2018 - Asian Temple: Ochutnávka sushi nás...
Ochutnávka sushi nás naladila na asijskou chuť, ale tím to skončilo. Tuňák byl dobrý, šafránový jogurt také, nakládaný lilek šíleně přesolený, na jazyku byly cítit krystalky hrubé soli. Možná by bylo fajn k tomu podávat kousek pečiva. Polévka dobrá, hodně pálivá, topinka v ní byla osmažená na přepáleném oleji. Hovězí pupek s ředkví bohužel na evropský způsob, jasmínová rýže chyběla. Tiramisu opravdu nedobrý. Piškot hrubý, mascarpone bez chuti a vůně. Tohle bylo velké zklamání.
> 19. 02. 2018 - Asian Temple: Prostředí zajímavé a...
Prostředí zajímavé a nápadité, i když velké akvárium si prohlédnete jen pokud u stolu předním nikdo nesedí. Což se nám nepovedlo. Obsluha šílená, vše servírovali z jednoho místo, nakláněli se přes celý stůl. Už při příchodu příbory položeny přímo na desce stolu, při servírování moučníku tam byla obsluhou položena i lžička. Podávaná vína jsou přinesena už jako rozlévaná, jejich kvalita byla hodně podprůměrná. Přítelovi, který bílé víno ani nedopil, červené už nepřinesli.
> 09. 02. 2018 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: Jídlo i víno výborné,...
Jídlo i víno výborné, vynikající předkrm. Děkujeme především personálu za příjemný večer. Rádi se sem vrátíme i mimo GFR
> 03. 02. 2018 - Aquarius Restaurant: Prostředí nádherné, žívá...
Prostředí nádherné, žívá hudba i zpěv příjemný, pánská obsluha strohá. Na číšníkovi, který naléval víno, bylo vidět, že ho to vůbec nebaví. Předkrm výborný, hlavní jídlo nudný, dezert exelentní. Víno bílé obyčejné, červené vynikající. Doobjednaná káva podávána v předrevolučním hrnečku - totálně zkazil dojem kvalitní kávy.