Profil uživatele
avatar

Ynafe

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 5
Ohodnocené restaurace 5
Účast na gastroakcích 3

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 5

Moje komentáře

> 09. 03. 2019 - Augustine Restaurant: Degustace byla opravdu...
Degustace byla opravdu vynikající. Moc jsme si pochutnali. Chody i vína byli skvěle vybrány, obsluha profesionální a velmi příjemná. Moc děkujeme za skvělý zážitek, určitě se tam opět vrátíme i mimo grand restaurant.
> 09. 03. 2019 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Souhlasím s komentáři...
Souhlasím s komentáři dalších účastníků. Tato návštěva byla poněkud rozpačitá. Ano interiér i místo restaurace vyzývají k unikátnímu zážitku. Jídlo bylo skvělé naaranžované a vizuální dojem byl možná dokonalý, chutě to bylo horší. A bohužel obsluha tomu moc nepomohla svým vágním přístupem (kdy nám např. nepřinesli část prvního chodu apod.). Bylo to fajn, ale potenciál této restaurace je o mnoho výše.
> 09. 03. 2019 - Chateau Mcely, Piano Nobile: Tohle byl zážitek, který...
Tohle byl zážitek, který nastavil laťku hodně vysoko! Různorodé kombinace a detaily byly výjimečné, servis neuvěřitelně milý a profesionální... No a tu zauzenou kachnu z paměti jen tak nevymažeme. Bylo to výjimečné a delikátní. Děkujeme!
> 09. 03. 2019 - Miyabi: Návštěva této restaurace...
Návštěva této restaurace pro nás byla opravdu výjimečným zážitkem, který vřele doporučujeme. To s jakou pečlivostí se věnovali nejen tématu festivalu, ale hlavně jaký servis poskytují a jak výborně jídlo připravili, se vyrovná jen málo čemu. Za nás to bylo naprosto jedinečné a moc děkujeme! Určitě se tam opět brzy chystáme. Navíc jsme zde v rámci naší návštěvy ochutnali i další pokrmy a ta extáze našich chuťových buněk se ani nedá popsat. NNezapomenutelné, děkujeme.
> 09. 03. 2019 - V Zátiší: Na tuto restauraci jsme se...
Na tuto restauraci jsme se opravdu velmi těšili, ale bohužel i díky tomu, že máme srovnání z jiných restaurací, které jsme letos, či v minulých ročnících absolvovali, máme zřejmě vysoké nároky. Byli jsme poměrně zklamáni. Celkový přístup byl jako, kdybychom si koupili večeři na slevomatu. Jídlo bylo velmi ,,standardní", takové které zapadne do zážitku kteréhokoli jiného dne. Italskou kuchyni miluji, ale tohle postrádalo bohužel jakoukoli fantazii, což od prvotřídní restaurace očekávám.