Profil uživatele
avatar

Anches

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 9
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 8

Moje komentáře

> 27. 02. 2019 - Bonté: Velmi jsem si pochutnala....
Velmi jsem si pochutnala. Nejvíce mi utkvěla v paměti omáčka u prvního chodu (málem jsem vylízala i talíř), perníkové krokety a vynikající jehněčí maso. Chválím skvělou borůvkovou limonádu. Vadily mi příbory volně položené na desce stolu. Dezert - creme brulee - mě malinko zklamal. Ač byl chutný, v rámci celého menu působil jako chudý příbuzný.
> 21. 02. 2019 - Miyabi: Nedostává se mi ani slov,...
Nedostává se mi ani slov, abych dostatečně popsala úžasný zážitek z Miyabi, kterým jsme obohatili tělo i ducha. Velké poděkování a úklona patří mladé paní, která nás provázela degustací 20.2. v odpoledních hodinách.
> 12. 02. 2019 - Holiday Inn Prague Congress Centre, Esprit: Jako řadu hostů přede mnou...
Jako řadu hostů přede mnou také mě mrzelo, že se degustace nekonala v oranžerii. V otevřeném prostoru restaurace jsem se malinko cítila jako bych obědvala na recepci. Jídlo mohu jen pochválit, skvostný dezert vypadal jako malé umělecké dílo. Milou pozorností byla káva a welcome drink v podobě nealkoholického šampaňského s pomerančovým džusem, což jako abstinent velmi oceňuji.
> 11. 02. 2019 - King Solomon: V restauraci jsem se cítila...
V restauraci jsem se cítila velmi příjemně. Neobvyklý interiér, pozorná obsluha. Nejvíce jsem si pochutnala na rybí paštice, v kombinaci s kyselým sleděm byla naprosto vynikající. Vytkla bych pouze servírování hlavního chodu v poměrně hluboké misce - špatně se mi z ní jedlo.
> 09. 02. 2019 - Aquarium: Z menu bych vyzdvihla...
Z menu bych vyzdvihla především dezert. Lepší creme caramel a pistáciovou zmrzlinu jsem snad nejedla. Ocenila bych více informací o servírovaných pokrmech. Nelíbily se mi vidličky volně položené na stole. Jako abstinent velmi kladně hodnotím možnost výměny dvou sklenic vína za domácí limonádu a kávu.