Profil uživatele
avatar

Libuše

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
8
Počet komentářů 26
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 21

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 13

Odkud jsem: Praha

Co nesnáším: :-) lepek

Moje nejoblíbenější

Gastropořad: Gastroglosa Pavla Maurera

Moje komentáře

> 26. 01. 2019 - Blue Wagon: Degustace skvělá, obsluha...
Degustace skvělá, obsluha milá a pohotová, restaurace nás velmi překvapila, že jsme o ní dosud nevěděli, ačkoliv je tak blízko frekventovaného náměstí. Amuse bouche byla výborná kreveta jemně kořeněná chilli. Hlavní chod byla křehoučká šťavnatá panenka sous-vide, obdivovali jsme umění kuchaře. Dezert byl úžasně lahodný mandlový pudink. Malou výhradu máme jen k předkrmu. Marinovaný fenykl byl velmi dobrý, jen byl zbytečně doplněn čerstvým fenyklem,s kterým neladil. Párování s víny se povedlo.
> 26. 01. 2019 - El Emir: Na degustaci jsme byli v...
Na degustaci jsme byli v neděli na oběd. Jídlo bylo dobré, bylo ho až zbytečně hodně, chuťově nepřekvapilo ani nezklamalo. Obsluha nestíhala, byla trochu zmatená, personál se mezi sebou asi neuměl informovat. Například k hlavnímu jídlu nepřinesli omáčky, nám ani sousednímu stolu. Museli jsme si o ně říct a než nám je přinesli, tak maso vystydlo. Na závěr jsme si dali libanonskou kávu, která byla výborná.
> 26. 01. 2019 - Farm Table: Degustaci jsem věnovala...
Degustaci jsem věnovala dceři a zeťovi a ti byli velmi spokojení s výborným jídlem a pěkným prostředím restaurace. Velmi jim vyhovoval a chutnal i zázvorový sorbet, který byl mezi hlavním jídlem a dezertem.
> 26. 01. 2019 - Savoy hotel, Restaurant Hradčany: Degustace byla úžasná....
Degustace byla úžasná. Personál, který nás obsluhoval, byl profesionální, vyhověl mi i s bezlepkovou variantou. Předkrm - mušle sv. Jakuba s houbami byl skvělý. Křehoučké jehněčí z kýty připravená sous-vide (a zapečená) byla úžasné, lepší jehněčí jsme nikdy nejedli. Jídlo bylo na nahřátých talířích, bylo správně teplé.Víno bylo příjemné, nejvíc nám chutnal Neronet. Dezert byl taky výborný. Nemáme co vytknout. Jen velké díky za příjemný zážitek.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů