Profil uživatele
avatar

Vivina

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
2
0
Počet komentářů 30
Ohodnocené restaurace 13
Účast na gastroakcích 2

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 13

Moje komentáře

> 04. 06. 2018 - Amande: Velmi chutné jídlo, milá a...
Velmi chutné jídlo, milá a rychlá obsluha, pěkný a čistý interiér. Jako bonus - spoustu parkovacích míst téměř před vchodem. Děkujeme za pěkný zážitek.
> 08. 03. 2018 - Šatlava: Zajímavá hospůdka v...
Zajímavá hospůdka v historickém centru, bezchybná a milá obsluha, dobroty na talířích byly i krásně upravené i velmi chutné. Možná zbytečně velké porce, už nebylo místo na dezert i když se na nás ve vitrínce jenom smál. Velmi příjemné místo s výhledem do zeleně, rozhodně doporučujeme.
> 08. 03. 2018 - Aquarium: Tematická restaurace,...
Tematická restaurace, mořští i sladkovodní tvorové v originálních úpravách, vše velmi chutné a vzorně upravené. Zalito opravdu, ale opravdu skvělými vínečky. Tady by se mohli učit i někteří z našeho hlavního města! Držíme palce, ať tu spletitou cestu mezi paneláky najde co nejvíce spokojených gurmetů!
> 05. 02. 2018 - Café Imperial: Přeplněno k prasknutí,...
Přeplněno k prasknutí, jediná židlička nezůstala volná, cinkání vidliček, mezi tím nadzvukově se pohybující vždy čisťounký, upravený a usměvavý personál. Vykouzlené nazdobené dobrůtky v mžiku na stolech na správných místech s vtipným a milým komentářem. Nechápu. Úchvatné divadelní představení ve zlatých kulisách. Děkujeme. Příště kupujeme vstupenky opět do první řady!
> 26. 01. 2018 - Villa Richter: Obujme pohorky, vyzbrojme...
Obujme pohorky, vyzbrojme se trekovými holemi a vydejme se po kluzké kozí stezce do výšin za architektonickým skvostem, za skvěle sestaveným a chutným festivalovým menu, ale bohužel i za klopýtající a nápoje vylévající obsluhou. To vše nám festival nabízí. Tak vzhůru! Rozhodně to stojí za to!
> 26. 01. 2018 - U Malířů 1543: Děkujeme panu vrchnímu za...
Děkujeme panu vrchnímu za originální provedení celým festivalovým mlsáním, za odborné přiblížení historické výjimečnosti tohoto místa a za nevtíravé rozhovory o původu a vzniku rostlinných "superpotravin". Na Moravu si odvážíme další neopakovatelný gurmetský zážitek a velkou radost z toho, že festival v tomto podání má skutečně význam. PS: Obzvláště křepelka, ale i vše ostatní, skutečně famozní!
> 02. 01. 2018 - Cartellone: Skvělé čerstvé těstoviny...
Skvělé čerstvé těstoviny nejrůznějších chutí, úžasné čerstvé mořské plody a báječné domácí zákusky. Obsluha perfektní, vtipná a nevtíravá. Interiér prostorný a prosvětlený, velmi elegantní. Na místní poměry trošku předražená vína. Rozhodně se sem ještě vrátíme ochutnat dosud neochutnané, protože to stojí za to! Děkujeme za skvělý zážitek.