Profil uživatele
avatar

Vivina

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
3
0
Počet komentářů 40
Ohodnocené restaurace 8
Účast na gastroakcích 2

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 8

Moje komentáře

> 15. 04. 2019 - Štekl hotel: Pěkné elegantní prostředí,...
Pěkné elegantní prostředí, obsluha snaživá, jídlo na talíři vkusně naaranžováno a přizdobeno, chutné. Pokud se sem vyškrabete upocení Myší dírou, dejte si venku párek v rohlíku, tento hotýlek si zaslouží od klientů více pozornosti.
> 15. 04. 2019 - Ábelův mlýn: Tuctová hospůdka, obědové...
Tuctová hospůdka, obědové menu poživatelné v rozumném čase. Nic, co by si zasloužilo zařazení do výběru. Venkovní posezení v bezpečí mimo hlavní sinici, vhodné pro rodiny s dětmi a cyklisty.
> 02. 04. 2019 - Pavillon: Velmi pěkné prostorné a...
Velmi pěkné prostorné a světlé prostředí, bezchybná a profesionální, velmi hbitá obsluha, znalá všech domácích překvapení a záludností. Jídlo perfektně upravené, výborné, skvělá velikost porcí - tedy menší, o to víc jsme ochutnali. I tak nám tu zbyly dobrůtky ještě neprobádané, důvod, se sem vrátit. Děkujeme za báječný zážitek.
> 11. 03. 2019 - Chomout pivovar: Žádný kulinářský zážitek se...
Žádný kulinářský zážitek se nekonal, ale jídlo bylo poctivé a dobré. Pivko trošku dražší, ale zase velký výběr domácí značky na čepu. Každý jsme si našli to "svoje". Nealko pivko vlastní značky nevaří. Zkusili jsme, a jedeme dál.
> 19. 02. 2019 - Bonté: Festivalové menu naprosto...
Festivalové menu naprosto perfektní. Odcházíme nadšení a spokojení, sem se určitě moc rádi vrátíme. Děkujeme za skvělý zážitek.