Profil uživatele
avatar

Vivina

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
3
0
Počet komentářů 43
Ohodnocené restaurace 10
Účast na gastroakcích 2

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 10

Moje komentáře

> 10. 07. 2019 - Zahradní Restaurant & Café: Po roce opět navštíveno a...
Po roce opět navštíveno a přesně dle našeho očekávání: Velký pokrok, obzvláště v obsluze, všechna jídla vynikající, tady bude naše každoroční zastávka. Všem doporučujeme.
> 10. 07. 2019 - U Bulánka: Velmi milé překvapení,...
Velmi milé překvapení, jídlo bezchybné, obsluha dokonalá, prostředí uvnitř příjemné, zvolili jsme venkovní zahrádku, ve stínu slunečníku, ani tam jsme nebyli přehlíženi. Sem se rozhodně ještě vrátíme, jídelníček nabízí spoustu dobrůtek.
> 10. 07. 2019 - Měšťanský pivovar: Tuňák byl velmi syrový, ale...
Tuňák byl velmi syrový, ale výborné risoto vše nahradilo, losos byl skvělý, ale grilovaná zeleninka byla téměř syrová, obsluha velmi snaživá, leč o servírovaných pokrmech neměla ani potuchy. Na spravení chuti doporučujeme navštívit cukrárnu s úžasnými domácími zákusky a báječnou kávou, cukrárna je součástí areálu.
> 15. 04. 2019 - Štekl hotel: Pěkné elegantní prostředí,...
Pěkné elegantní prostředí, obsluha snaživá, jídlo na talíři vkusně naaranžováno a přizdobeno, chutné. Pokud se sem vyškrabete upocení Myší dírou, dejte si venku párek v rohlíku, tento hotýlek si zaslouží od klientů více pozornosti.
> 15. 04. 2019 - Ábelův mlýn: Tuctová hospůdka, obědové...
Tuctová hospůdka, obědové menu poživatelné v rozumném čase. Nic, co by si zasloužilo zařazení do výběru. Venkovní posezení v bezpečí mimo hlavní sinici, vhodné pro rodiny s dětmi a cyklisty.
> 02. 04. 2019 - Pavillon: Velmi pěkné prostorné a...
Velmi pěkné prostorné a světlé prostředí, bezchybná a profesionální, velmi hbitá obsluha, znalá všech domácích překvapení a záludností. Jídlo perfektně upravené, výborné, skvělá velikost porcí - tedy menší, o to víc jsme ochutnali. I tak nám tu zbyly dobrůtky ještě neprobádané, důvod, se sem vrátit. Děkujeme za báječný zážitek.
> 11. 03. 2019 - Chomout pivovar: Žádný kulinářský zážitek se...
Žádný kulinářský zážitek se nekonal, ale jídlo bylo poctivé a dobré. Pivko trošku dražší, ale zase velký výběr domácí značky na čepu. Každý jsme si našli to "svoje". Nealko pivko vlastní značky nevaří. Zkusili jsme, a jedeme dál.
> 19. 02. 2019 - Bonté: Festivalové menu naprosto...
Festivalové menu naprosto perfektní. Odcházíme nadšení a spokojení, sem se určitě moc rádi vrátíme. Děkujeme za skvělý zážitek.