Profil uživatele
avatar

Vivina

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
2
0
Počet komentářů 33
Ohodnocené restaurace 16
Účast na gastroakcích 2

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 16

Moje komentáře

> 10. 07. 2018 - Zahradní Restaurant & Café: Milé překvapení, které je...
Milé překvapení, které je očividně v "záběhu", ale má dobře našlápnuto. Denní menu byla na stole rychle, byla chutná, pěkně upravená, vtipné venkovní zařízení pro cyklisty. Držíme palce a určitě přijedeme zkontrolovat, protože tady se bude šplhat po žebříčku. Všem vřele doporučujeme.
> 10. 07. 2018 - Baroque: Pěkný výhled na Hospital,...
Pěkný výhled na Hospital, jídlo velmi chutné, zajímavé, nápaditě provedené úpravy zlatých klasik. Porce možná zbytečně velké, takže nedošlo na zákusky. Očekávali jsme trošku jiný interiér, který by více korespondoval s názvem. Celkově velká spokojenost. Děkujeme.
> 10. 07. 2018 - Cartellone: Jak jsme slíbili, tak jsme...
Jak jsme slíbili, tak jsme se sem za půl roku opět vrátili. Navíc otevřená letní zahrádka, která pamatuje i na děti. Vše opět perfektní a naprosto dokonalé. Děkujeme.
> 04. 06. 2018 - Amande: Velmi chutné jídlo, milá a...
Velmi chutné jídlo, milá a rychlá obsluha, pěkný a čistý interiér. Jako bonus - spoustu parkovacích míst téměř před vchodem. Děkujeme za pěkný zážitek.
> 08. 03. 2018 - Šatlava: Zajímavá hospůdka v...
Zajímavá hospůdka v historickém centru, bezchybná a milá obsluha, dobroty na talířích byly i krásně upravené i velmi chutné. Možná zbytečně velké porce, už nebylo místo na dezert i když se na nás ve vitrínce jenom smál. Velmi příjemné místo s výhledem do zeleně, rozhodně doporučujeme.
> 08. 03. 2018 - Aquarium: Tematická restaurace,...
Tematická restaurace, mořští i sladkovodní tvorové v originálních úpravách, vše velmi chutné a vzorně upravené. Zalito opravdu, ale opravdu skvělými vínečky. Tady by se mohli učit i někteří z našeho hlavního města! Držíme palce, ať tu spletitou cestu mezi paneláky najde co nejvíce spokojených gurmetů!
> 05. 02. 2018 - Café Imperial: Přeplněno k prasknutí,...
Přeplněno k prasknutí, jediná židlička nezůstala volná, cinkání vidliček, mezi tím nadzvukově se pohybující vždy čisťounký, upravený a usměvavý personál. Vykouzlené nazdobené dobrůtky v mžiku na stolech na správných místech s vtipným a milým komentářem. Nechápu. Úchvatné divadelní představení ve zlatých kulisách. Děkujeme. Příště kupujeme vstupenky opět do první řady!
> 26. 01. 2018 - Villa Richter: Obujme pohorky, vyzbrojme...
Obujme pohorky, vyzbrojme se trekovými holemi a vydejme se po kluzké kozí stezce do výšin za architektonickým skvostem, za skvěle sestaveným a chutným festivalovým menu, ale bohužel i za klopýtající a nápoje vylévající obsluhou. To vše nám festival nabízí. Tak vzhůru! Rozhodně to stojí za to!
> 26. 01. 2018 - U Malířů 1543: Děkujeme panu vrchnímu za...
Děkujeme panu vrchnímu za originální provedení celým festivalovým mlsáním, za odborné přiblížení historické výjimečnosti tohoto místa a za nevtíravé rozhovory o původu a vzniku rostlinných "superpotravin". Na Moravu si odvážíme další neopakovatelný gurmetský zážitek a velkou radost z toho, že festival v tomto podání má skutečně význam. PS: Obzvláště křepelka, ale i vše ostatní, skutečně famozní!
> 02. 01. 2018 - Cartellone: Skvělé čerstvé těstoviny...
Skvělé čerstvé těstoviny nejrůznějších chutí, úžasné čerstvé mořské plody a báječné domácí zákusky. Obsluha perfektní, vtipná a nevtíravá. Interiér prostorný a prosvětlený, velmi elegantní. Na místní poměry trošku předražená vína. Rozhodně se sem ještě vrátíme ochutnat dosud neochutnané, protože to stojí za to! Děkujeme za skvělý zážitek.