Profil uživatele
avatar

papa007

Food Lover

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 4
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 0

Moje komentáře

> 07. 02. 2017 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: Neděle 5/2, oběd...
Neděle 5/2, oběd Vynikající!!! Nemá cenu psát o jednotlivých chodech; parafait nebo jehněčí se nedají popsat,to se musí ochutnat! Jedna z mála restaurací,která má "v hlavě srovnáno",proč a jak se účastní GRF. Vše,prostředí+servis+jídlo, na špičkové úrovni. Malinký detail: "meruňkový kompot" jsem čekal především chuť a lehkost meruněk; osobně hodnotím jako moc krémovité, těžké, obyčejné. Naopak musím zdůraznit vynikající výběr vín, obzvláště k festivalovému menu. Jednoznačně nejlepší! Děkujeme.
> 07. 02. 2017 - Terasa U Zlaté studně: Sobota 4/2 Očekávání byla...
Sobota 4/2 Očekávání byla velká,možná příliš,takže zůstala nenaplněna... byť úplně "vytknout" není co, KROMĚ nevytopeného opravdu chladného interiéru. Oprava: grilovanÁ mušle - na talíři byl 1 kousek (nikoli 3 jako na fotce); risotto umím lepší,zde příliš "řepové". Kachna výborná,omáčka grand marnier vynikající. Byť servírováno s poklopem,přesto malinko studenější,samozřejmě ovlivněnou zmíněnou zimou v interiéru. Dezert famózní! 7/10,nelitujeme... ale říkal jsem, že tam byla fakt kosa?!!!!
> 07. 02. 2017 - Aquarius Restaurant: Pátek 3/2 Jedním slovem:...
Pátek 3/2 Jedním slovem: EXCELENTNÍ Nemá smysl psát, jak neskutečný byl vývar, jak svěží byla ryba, jak famózní byla baba. Prostě dokonalý zážitek... vše: prostředí, obsluha, jídlo, víno (v rámci toho, co se dá očekávat od festivalového menu za danou cenu). Mimochodem obsah jejich (krásné) vinotéky v předsálí je skutečně vymazlený!!! Srdce mi plesá, že takový podnik bere svou účast seriózně a chce se předvést v tom nelepším slova smyslu. Děkujeme.
> 07. 02. 2017 - Pot-au-feu: Velké zklamání. Stůl nebyl...
Velké zklamání. Stůl nebyl připraven. Obsluha nestíhala resp. nebyla na úrovni "fine dining". Cappuccino - dobré Siven - průměrné Šneci - excelentní Ragout - nejedlé tvrdé těsto, ragout na úrovni běžné hájenky TOTÁLNĚ zkazilo celý zážitek. Navíc, byli jsme 3 a p.Kracík přišel (vlastně omylem) na začátku potřást si rukou s naším kamarádem; mé ženy ani mě si jakoby nevšímal= neslušné. Na konci nepřišel. Stížnost na těsto/ragout odbyta tím, že něco na spravení chuti si můžeme objednat z a la carte.