Profil uživatele
avatar

johan@minimaxstudio.cz

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 5
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 7

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 1

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 07. 03. 2018 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: Z letošních šesti degustací...
Z letošních šesti degustací jsme vyhodnotili tuto návštěvu jako nejlepší zážitek po všech stránkách. Velmi příjemná obsluha, hezká atmosféra (a to nejsme příznivci tohoto stylu interéru) ale květiny v čisté a krásně vonící aranži nás příjemně naladily. A pak servírovane menu, skvělé všechny chody, zajímavé a chutné kombinace v krásném naservírování. Určitě brzo navštívíme i mimo festival a doporučujeme všem. Děkujeme za hezký zážitek!
> 03. 03. 2018 - Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental: Pro nás největší zklamání...
Pro nás největší zklamání letošního ročníku. Hlavně prostředí připomínající MCdonalds před rekonstrukcí, laciné materiály, nepříjemná akustika a hudební kulisa. Opravdu jsme něco takového v tomto podniku nečekali. Obsluha byla příjemná, jídlo jistě také na odpovídající úrovni, ale nic nás vyloženě nezaujalo. Koktejl byl milá pozornost ale poněkud chemické chuti. Dezert už jen podtrhl naše zklamání, o které jsme se hned na místě podělili s personálem. A to jsem se na tuto degustaci upřímně těšil.
> 03. 03. 2018 - Gourmet Pauza: Ve srovnání s ostatními...
Ve srovnání s ostatními degustacemi v rámci letošního ročníku to byl slabší zážitek, ale určitě ne špatný. Jídlo bylo dobré a "čisté" základní chuti daných surovin. Interiér je již trochu "ojetý", ale ke stylu zdejší nabídky i k místu samotnému (Lidická) se vlastně hodí. Obsluha v pořádku, jen po doservírovaní menu jsme měli pocit že už nejsme dále vítání, takže kávu jsme si raději dali jinde. Je to prostě spíš takový lepší FastFood kde se jiště někdy rád zastavím, půjdu li kolem.
> 03. 03. 2018 - Francouzská restaurace Art Nouveau: V letošním ročníku jsme měl...
V letošním ročníku jsme měl již tento poslední den v podstatě jasno o vítězi našeho osobního hodnocení 6ti letošních degustací, ale návštěva v ArtNouveau to málem změnila...Byl to příjemný zážitek z prostředí, obsluhy, jídla a celkové atmosféry. Velmi pozorný personál, ochotná změna času rezervace který jsem si spletl, velmi dobrý humrový bisque, příjemné a dobře kombinované víno. Děkujeme za hezký večer a příjemný zážitek, nakonec jsme sice zařadili na druhé místo, ale bylo to těsné...:-)