Profil uživatele
avatar

mirisi

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 15
Ohodnocené restaurace 1
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 1

Moje komentáře

> 16. 12. 2018 - U Mansfelda: Bohužel známky dalšího...
Bohužel známky dalšího zhoršení. Prostředí sice příjemné, obsluha malinko horší, ale hlavně kuchyně je špatné. V jídelníčku chybí nápady. Kuřecí řízek vysušený a na hraně připáleni, mansfleldovský taliř žádný zázrak, pochválit lze jen zelí. Trošku smutné, bývala to naše velmi oblíbená restaurace s nápaditou kuchyní.
> 15. 10. 2018 - U Rudolfovy kratochvíle: Restaurace se specializuje...
Restaurace se specializuje na císařskou kuchyni. Telecí řízen na přepuštěném másle s bramborovým salátem tak, jak jej servírovali Franci Jozefovi ve Vídni, je hodně zajímavá lahůdka. Stále zajímavý dobový interiér, příjemná atmosféra.
> 15. 10. 2018 - Na Krétě: Další návštěva opět...
Další návštěva opět nezklamala. Dokonale provedená vepřová panenka plněná švestkami, tatarák i losos na pastinákovém pyré.
> 03. 08. 2018 - Na Krétě: Srdeční záležitost a...
Srdeční záležitost a nejlepší poměr ceny a kvality v regionu. Při poslední návštěvě neuvěřitelně dobře připravená telecí kotleta, vždy výborná Plzeň, vždy usměvavá obsluha...
> 13. 06. 2018 - Století: Trochu smutná návštěva po...
Trochu smutná návštěva po letech. Pamatuji doby, kdy v této restauraci bylo plno stále, obsluhoval osobně pan hradě Kinský, ceny byly pod úrovní lepších pražských podniků a kvalita srovnatelná.Hradě Kinský již bohužel nežije a s ním zemřela i atmosféra této restaurace. Opečené škubánky připomínají spíše oschlé bramborové knedlíky, hlavní chod za 370 Kč v denní polední nabídce by měl už být trošku vymazlenější, než proložení dvěma kusy nevábné pažitky, zkrátka poměr cena/výkon zcela špatně.
> 02. 04. 2018 - Drápal: Velmi příjené prostředí....
Velmi příjené prostředí. Výborná tanková Plzeň a solidní kuchybně.
> 08. 03. 2018 - U Rudolfovy kratochvíle: Po letech neplánovaná ale...
Po letech neplánovaná ale milá návštěva. Jídlo velmi solidní - salátek císařovny SISI a stake s tuňáka - výborně připraven, dobré pivo, interiér si stále udržuje svoji afmosféru. Nepříjemné bylo, že bylo pondělí v březnu a byli jsme jedinými hosty. Jinak milé překvapení.