Profil uživatele
avatar

FoodieGeek

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 3
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 1

Moje komentáře

> 20. 08. 2017 - Yamato: Ale člověk musí mít sushi...
Ale člověk musí mít sushi trochu najezeno a zkušenosti z Japonska, aby dobré sushi poznal, takže Vám nemám za zlé, že tomu moc nerozumíte.:)
> 20. 08. 2017 - Yamato: Děkuji za opravu.:)) Já si...
Děkuji za opravu.:)) Já si stojím za Yamatem. Možná nedosahuje kvalit jako japonské restaurace v zahraničí, ale ve srovnání s Hanilem je prostě jinde. To je taková "fake" sushi restaurace.
> 14. 04. 2017 - Yamato: Nechci se na vás vytahovat...
Nechci se na vás vytahovat ani se hádat, kdo sushi víc rozumí. Ale sushi není počeštěné. Zushi se používá za podstatným jménem například Nigirizushi, slovo sushi se "S" pak samostatně. Wasabi se skoro vždy dává dovnitř, pod netu - v lepších podnicích. I když v ČR pravé wasabi samozřejmě není. Co mě na Hanilu odpuzuje je používání krabích tyčinek, krabího krému a příliš ztlačená rýže, vše na efekt, aby to vypadalo dobře..a mražené Mochi. Jejich japonská jídla nejsou autentická...
> 12. 04. 2017 - Hanil: Tomuhle naprosto rozumím....
Tomuhle naprosto rozumím. Jsou tam sice "asiaté", ale korejci a vietnamci. To s japonskou gastronomií moc společného skutečně nemá. O autentické japonském jídle nelze hovořit.:)
> 12. 04. 2017 - Yamato: Možná by nebylo od věci si...
Možná by nebylo od věci si o sushi něco zjistit...
> 12. 04. 2017 - Maso a kobliha: Vtipné, dotažené, výborné...
Vtipné, dotažené, výborné maso, nejlepší kobliha, jakou jsem kdy jedl.
> 12. 04. 2017 - Hanil: Tak tady jsem spokojen...
Tak tady jsem spokojen nebyl. Nedávají do sushi wasabi, rýže v nigiri moc zplácaná, žádný vzduch. Používání nekvalitních surovin, jako jsou krabí tyčinky. Za mě ne.
> 12. 04. 2017 - Yamato: Velice kvalitní a...
Velice kvalitní a autentická sushi restaurace. M.Hora je garant kvalitního sushi, který japonskou gastronomií žije a je to vidět. I fusion californské rolky jsou skvělé. Za mě jedno z nejepších sushi v ČR.
> 12. 04. 2017 - Yamato: No, rozmíchávat wasabi v...
No, rozmíchávat wasabi v sójové omáčce, to není v tak kvalitní restauraci rozumné, možná tak na kaiten sushi.:) Tak se kvalitní sushi nekonzumuje...