Profil uživatele
avatar

Monikaklapalova

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 14
Ohodnocené restaurace 13
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 13

Moje komentáře

> 04. 06. 2019 - Stejkárna: Stejkárna není špatný nápad...
Stejkárna není špatný nápad když máte chuť na pořádný hovězí steak. Škoda jen té uzavřené Villy v Dejvicích tam to bylo super! Přišlo mi že i chutnější jídlo i když to byl stejný podnik. V Holešovicích jsem byla jednou na steakovém prkénku a přišlo mi že steaky byly nějaké studenější.
> 04. 06. 2019 - La Bodeguita Del Medio: V této restauraci jsem byla...
V této restauraci jsem byla na degustačním menu. Jídlo překvapivě dobré. Posadili nos ale někam nahoru kde byl snad jediný stůl a všude jen samé doutníky a za zavřenými dveřmi uzavřená společnost. To bylo dosti zvláštní. Příště se vrátím spíše na drik.
> 04. 06. 2019 - Barabizna: Očekávání předčilo realitu....
Očekávání předčilo realitu. Restauraci doporučovala jedna z blogerek, že je bezkonkurenční. Jídlo mi zas tak doré nebylo. Čekala jsem víc.
> 04. 06. 2019 - Café Imperial: Od této restaurace jsem...
Od této restaurace jsem měla velké očekávání. Byli jsme zde na rodinném obědě. Ačkoliv jsem na podobný typ restaurací zvyklá, přístup personálu mi přišel přehnaně naškrobený. V bílých rukavičkách dávali příbor a nosili jídlo. Jídlo mi chutnalo ale ostatní říkali, že čekali větší bombu. Předkrm byl opravdu hodně malý.
> 04. 06. 2019 - Bruxx: Kamarád mě vzal do této...
Kamarád mě vzal do této restaurace s tím, že to je pecka. No zas taková pecka nebyla :-D Salát s kachnou byl sice chutný, ale chtěla jsem si dát ještě hranolky (protože se mi doslechlo že je mají výborné) ale paní servírka mi řekla že to už by bylo moc :-/ Nebylo nic kvůli čemu bych se musela vrátit.
> 04. 06. 2019 - Ambiente Brasileiro: Tahle restaurace je prostě...
Tahle restaurace je prostě zážitek! To, že nosí čerstvé maso a ukrajují přímo u stolu to je prostě sen. Navíc plný bufet ostatních chutných věcí. Určitě doporučuju!
> 04. 06. 2019 - Kobe Fusion Restaurant Anděl: Tato restaurase mě mile...
Tato restaurase mě mile překvapila. Ochutnala jsem jejich až bych řekla vyhlášené závitky, polévku i udon nudle s hovězím a vše bylo výborné.
> 04. 06. 2019 - Modrý zub: Je to sice již nějaký ten...
Je to sice již nějaký ten čas kdy jsem restauraci navštívila ale jídlo bylo dobré. Závitky a losos s červeným kari můžu doporučit. Jediný problém byl když mi při placení řekli že jim nejde terminál a poslali mě doslova "někam" vybrat.
> 02. 06. 2019 - SIA: Do této restaurace se...
Do této restaurace se pravidelně vracím, jejich kachna je naprosto vynikající. Veškeré chutě v předkrmu i hlavním chodu z kachny jsou sladěné a člověk odchází s plným břichem. Ochutnala jsem i jiné věci a můžu jen doporučit.
> 02. 06. 2019 - Marina Ristorante: Interiér restaurace (lodi)...
Interiér restaurace (lodi) je krásný, o skvělém výhledu ani nemluvě. Jídlo výborné.
> 02. 06. 2019 - El Asador: Jedna z nejlepších...
Jedna z nejlepších steakových restaurací v Praze a okolí. Jejich maso je bezkonkurenční a mají tu nejlepší chimichuri omáčku co jsem kdy jedla. Navíc stylový interiér.
> 31. 05. 2019 - SaSaZu: Velice mě překvapil...
Velice mě překvapil interiér který je opravdu autentický. V restauraci jsem byla 2x - poprvé na klasické a la carte večeři a podruhé na degustačním menu. Určitě se vrátím na rolky s tuňákem a lososem, ty jsou výborné. Dále také jejich úprava ryby (RYBA PHNOM–PENH) je vynikající. Navíc možnost masáže po jídle je prostě skvělá!
> 31. 05. 2019 - V Zátiší: V restauraci jsem byla...
V restauraci jsem byla poprvé a moc mi chutnalo. Je pravda, že chvílemi bylo v restauraci opravdu rušno a nebylo slyšet vlastního slova ale to se stává. Indické degustační menu párované s víny bylo výborné.
> 31. 05. 2019 - La Veranda: Moc mě překvapila kvalita...
Moc mě překvapila kvalita jídla, výborný tatarák s uzeným žloutkem (o tom se mi ještě teď zdá) a výborný dezert. Hovězí steak byl dobrý ale už jsem měla i lepší.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů