Profil uživatele
avatar

Rotnágl

Food Lover

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 4
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 1

Moje komentáře

> 03. 12. 2017 - Královská cesta: Restaurace je slušná a...
Restaurace je slušná a čistá, i když interiér není rozhodně luxusní. Paní číšnice slušná, vlídná. Jídlo výborné! Kukuřicný krém, hovězí vývar, dva druhy těstovin i hamburger - vše velice chutné, čerstvé a bez výhrad. Doporučuji na italskou kuchyni a steaky a bez výhrad se pod to podepisují:-)
> 04. 06. 2017 - Racek: Normální hospoda s polivkou...
Normální hospoda s polivkou z které je cítit Vegeta, celkem slušně ogrilovaná krkovička se slušnými stealovými hranolkami. Pepřová omáčka však děsná a založená buhvínačem. grilovaná panenka vysušená, slušné gratinované brambory a obstojná zelenina. Pivo natočené podprůměrně. Obsluha slušná, když pochopí, že se strupskym přístupem neuspěje. zahradka hezká, interiér moc pěkný.
> 03. 06. 2017 - Pavillon: moc dobré jídlo a pití v...
moc dobré jídlo a pití v příjemném prostředí.
> 03. 06. 2017 - Monâme: Moc hezké...
Moc hezké prostředí.Personál různorodý - od velmi milých osob k nevšímavým slačnám s chováním typickým pro obsluhu ve špatných barech. Jídlo bych rozdělil na pizzu velmi slušně kvality - pec na dřevěné uhlí, dobré burgery a ostatní jídla, která jsou kvalitou na hranici mezi standardní a špičkovou gastronomií, nicméně za velmi slušné ceny, kolem 200,-.