Profil uživatele
avatar

stella

Foodie

Beneficium beneficio provocatur.

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
1
Počet komentářů 7
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 6

Moje nejoblíbenější

Restaurace: La Degustation Boheme Bourgeoise

Pokrm: Čokoládový fondant s malinovou zmrzlinou

Nápoj: Víno

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 03. 09. 2017 - Oblaca: Vyhled, morsky vlk a...
Vyhled, morsky vlk a cokoladovy fondant fajn, a tim veskera pozitiva konci. Obsluha arogantni, neznala etikety, ostudne nevsimava. Servirovat aperitiv az po predkrmu a po otevreni lahve s vinem je dost hloupe, ignorovat zadost hosta o objednani dezertu neomluvitelne. Toto misto prilis hresi na vyhled a napor turistu. Za me urcite nedoporuruji!
> 30. 08. 2017 - Grand Cru: Úžasný předkrm s úhořem i...
Úžasný předkrm s úhořem i tuňák se sépií, určitě vyzkoušejte :) Párování s víny se však obsluze vůbec nepovedlo, ačkoliv nabídka vín je omračující a velmi kvalitní a obsluha samotná moc milá nebyla. Nicméně, jídlo skutečně dobré, prostředí hezké, sezení velmi pohodlné. Určitě znovu navštívíme.
> 30. 08. 2017 - Salabka: Jídlo mnohem lepší než...
Jídlo mnohem lepší než třeba v Coda Restaurant Davida Šaška. Včera k večeři výtečné nodino mozzarella a fenomenální jehněčí hřbet, jen dezerty krapejtek pokulhávají (karamelizovaná jablka ani čokoládová textura neurazí, ani neoslní). Moc dobré amuse bouche před i po jídle, obsluha velmi milá a ochotná, prostředí večer na terase příjemné. Určitě jsme nebyli naposledy :)
> 21. 08. 2017 - Aria Hotel, CODA Restaurant: Výhled z terasy opravdu...
Výhled z terasy opravdu skvostný (máte-li štěstí na dobrý stůl). Co už je méně svkostné je lehce arogantní obsluha a trochu delší čekání na jídlo. Jídlo dobré, ovšem žádné velké nadšení. Foie gras na můj vkus až přespříliš mastné, ovšem steak ze svíčkové bezchybný, stejně jako fondant.
> 21. 08. 2017 - Asian Temple: Prostředí skvělé, obsluha...
Prostředí skvělé, obsluha velmi přátelská a pozorná, jídlo fantastické. Osobně velké nadšení z mušlí sv. Jakuba s kaviárem, mořského vlka a z dokonalé tečky na závěr - slaného karamelu s banánovou zmrzkou.
> 04. 08. 2017 - Chateau Mcely, Piano Nobile: nádhera
nádhera
> 04. 08. 2017 - Chateau Mcely, Piano Nobile: vse vyborne a hovězí...
vse vyborne a hovězí svíčková s katalanskym pyré naprosto vynikající :)
> 25. 07. 2017 - Terasa U Zlaté studně: Večeře vynikající, ačkoliv...
Večeře vynikající, ačkoliv od tuňákového tria jsem čekala větší nadšení. Ovšem famózní mořský ďas (viz foto) ten malinko nudný předkrm úžasně vykompenzoval.. Obsluha pozorná, nevtíravá.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů