Profil uživatele
avatar

Bendic

Foodie

život je fajn...

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 4
Ohodnocené restaurace 3
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 3

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 08. 02. 2019 - Augustine Restaurant: Vzorná obsluha, amuse...
Vzorná obsluha, amuse bouche se zeleninou a žloutkem zajímavý a dobrý, předkrm celer vynikající, divočák úžasný - ve spojení s čekankou skvělá kombinace, moučník úžasný. Víno bílé vynikající, víno červené lehce kyselejší - prostě moravské:) Prostředí restaurace příjemné. Za nás velká spokojenost.
> 01. 02. 2019 - U Emy Destinnové: Byli jsme velmi spokojeni,...
Byli jsme velmi spokojeni, obsluha milá, rychlá, pozorná. Menu bylo famózní, doporučená vína skvělá. Steak jsem obsluze pochválil tak výrazně, že si pochvalu přišel ke stolu poslechnout i sympatický majitel a chef v jedné osobě amík Steven:) Určitě se sem rádi vrátíme.
> 25. 01. 2019 - Fresherie Bistro: Da Vinci menu naprosto...
Da Vinci menu naprosto skvělé. Amuse bouche dokonalé, panenka s česnekovou pastou vynikající. Polévka stylizovaná jako malířská paleta se štětcem z těsta nejen dobře vypadala, ale byla také výborná. Hlavní chod s vynikajícím lososem a kaší z pastiňáku, k tomu krokety z mořské štiky - famózní. Užili jsme si to, skvělý gurmánský zážitek. Manželka spokojena s francouzským vínem, já s pivkem Bernard. Skvělé!
> 21. 01. 2019 - Gourmet Pauza: Vynikající celerová...
Vynikající celerová polévka, rizoto s kachním masem nemělo chybu, dezert završil skvělý kulinářský zážitek. Obsluha bezchybná, příjemná. Finální úprava pokrmů probíhala těsně před podáním a byl to koncert pro oči, chefa to evidentně bavilo a to je fajn.