Profil uživatele
avatar

leja@post.cz

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 3
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 3

Moje komentáře

> 22. 02. 2018 - Blue Wagon: Tak pro nás byla tato...
Tak pro nás byla tato restaurace v rámci festivalu trochu zklamáním. Možná ani ne tak jídlo či interiér, ale obsluha. Paní, co byla nepříjemná hned u dveří, unavený pán číšník, co se o nás staral po zbytek večera. Předkrm nás příliš neoslovil, hlavní chod byl výborný, dezert skvělý, jen ta čokoládová hlína mi přišla navíc a rušila chuť manga. Víno výborné, zvlášť červené. Byli jsme ve třech restauracích a tato skončila na posledním místě.
> 22. 02. 2018 - Bianco e Nero: Tato restaurace je pro nás...
Tato restaurace je pro nás absolutní top. Navštívili jsme ji v rámci festivalu a určitě se sem znovu vrátíme. Každý chod byl vyjímečný a fantasticky chutnal. Variace použitých surovin byla na první dojem zvláštní, ale pokud je člověk spojil dohromady, získal tak neopakovatelný chuťový zážitek. Zvlášť na dezert jsem si vytvořila závislost. Jako jedna z mála restaurací Bianco e Nero splnila téma: superpotraviny. Kuchaři, fakt pecka!!!
> 22. 02. 2018 - Pot-au-feu: V restauraci celková...
V restauraci celková spokojenost. Předkrm mi nechutnal, naprostá špička byl krém z batátů a závěrečný dezert, který jsme si nenechali ujít. Párování s víny super. Obsluha byla pozorná. Navštívili jsme celkem tři restaurace, tato zůstala na druhém místě. Za nás vyhrála Bianco e Nero.