Profil uživatele
avatar

oldstein@seznam.cz

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 9
Ohodnocené restaurace 8
Účast na gastroakcích 4

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 8

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 11. 03. 2019 - Valoria: Navštíveno v rámci GRF...
Navštíveno v rámci GRF 2019. Servírka nás ochotně usadila a obsloužila i když jsme dorazili o hodině dříve. Jídla všchna vynikající. Předkrm velice svěží, skvěle zvolený candát a brilantně udělaný jehněčí hřbet. Příjemná vína a velmi elegantní prostředí. Určitě navšívíme zase.
> 04. 03. 2019 - La Cave: Navštíveno v rámci GRF...
Navštíveno v rámci GRF 2019. Prostora sklepní, ale hezká, jídlo velmi dobré, jen telecí trošku náročnější na žvýkání. Na druhu stranu dezert delikátní. Obsluha byla milá, ale zapomněla na vína a prostě byla taková lidovější, nežli jsme zvyklí na stardardu GRF. Ale celkově v pořádku.
> 24. 02. 2019 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: Navštíveno v rámci GRF...
Navštíveno v rámci GRF 2019. Prostředí jako vždy krásné, obsluha velice milá i když tentokráte trvalo trochu delší dobu než dorazil předkrm, dále vše v pořádku, vinné párování zdařilé, jídlo opravdu velice dobré až na předkrm,který když dorazil tak byl studený, ale stejně chutný. Na druhou stranu jsme dostali jako odškodnění sklenku vína v ceně. Ne vždy se vše stoprocentně podaří,ale stejně velká spokojenost.
> 24. 02. 2019 - Le Grill, The Grand Mark Hotel: Navštíveno v rámci GRF 2019...
Navštíveno v rámci GRF 2019 a pro nás absolutní bomba. Prostředí hezké a jednoduché, velice příjemný a vstřícný personál a absolutně dokonalé jídlo. Líčka a dezert byly prostě dechberoucí. Požitek z chuti mě absolutně pohltil a donutil zapomenout na vše okolo. Vína zajímavá a velice vhodně zvolená. Top letošního festivalu. Určitě se vrátíme.
> 24. 02. 2019 - Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental: Navštívili jsme v rámci GRF...
Navštívili jsme v rámci GRF 2019. Jednoduchý hezký interiér, příjemná obsluha, velmi dobré a nápadité jídlo, zdařilé párování s víny. Polévka vynikající, dezert jednoduchý ale příjemný, jen bok byl mírně připálený, bylo cítit na mase i v omáčce. Ne vždy se všechno stoprocentně podaří. Ale jinak veskrze spokojenost.
> 24. 02. 2019 - Genius Loci: Navštívili jsme již...
Navštívili jsme již počtvrté v rámci GRF 2019. Prostředí moc příjemné a vřelé, obsluha pozorná a sympatická a jídlo opravdu velice dobré, ravioly zcela geniální, jen bažant s roládou byl suší a zaostával za ostatními chody, které byly vynikající, ale určitě navštívíme opět.. Vinné párování opravdu velice zdařilé a o poctivém objemu. Doporučuji
> 31. 01. 2019 - Nautilus hotel, Goldie: Navštíveno v rámci GRF2019....
Navštíveno v rámci GRF2019. Opět, jako každý rok, maximální spokojenost. Amuse bouche opražený hovězí jazyk, byl velice zajímavý a nápaditý. Předkrm paštiku hodnotím jako nejslabší část menu,ale stále vynikající, jen pro mě zbytečně velký kus s méně výraznou chutí. Hlavní chod žebro,hodnotím nejvýše, fantastické,rozpadající se, s lanýžovou kaší, prostě nádhera. A jako dezert sýrový dort z ovčího sýru, velice dobrý a svěží, avšak pro mě lehce moc aromatický. Celkově 10/10.
> 31. 01. 2019 - Valmer: Byli jsme zde v rámci...
Byli jsme zde v rámci GRF2019 a maximální spokojenost. Předkrm vynikající,svěží,prostě bez chyby. Kachní prso šťavnaté,přílohy skvěle vyvážené.K tomu vynikající vinný doprovod. Dezert nezaujal, byl dobrý, ale velice sladký, (marcipán). Milá obsluha,krásná prostora. 10/10

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů