Profil uživatele
avatar

mar

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
2
0
Počet komentářů 9
Ohodnocené restaurace 4
Účast na gastroakcích 2

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 4

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 30. 06. 2019 - Kuchyň: Včerejší večeře byla velké...
Včerejší večeře byla velké zklamání. Hovězí maso bylo tuhé a bramborové šišky tvrdé. Obsluha problematická, objednávku pití jsme 2x urgovali, podruhé nás 2 číšníci odmítli, že oni pití neobjednávají. Nedoporučuji!
> 07. 06. 2019 - Bruxx: Chodíme sem občas na...
Chodíme sem občas na tatarák, chutná mi nejvíc ze všech, co jsem Praze jedla :) Prostředí i obsluha fajn, můžu se spolehnout, že kvalita jídla i služeb bude nadprůměrná.
> 06. 06. 2019 - The Eatery: Prostředí industriální a...
Prostředí industriální a designově čisté, za to palec nahoru. Jinak bohužel lehké zklámání... Jídlo chuťově výborné, ale krémová polévka byla řídká a mám dojem, že ceny moc neodpovídají tomu, co restaurace nabízí. Nejhorší zážitek byl hned na úvod, když nás obsluha chtěla vykázat v prázdné restauraci od stolu pro 4, protože jsme byly 2. Nepřijatelné chování k hostům, kteří chtějí utratit nějaké peníze v jejich podniku, měli by si srovnat priority.
> 28. 02. 2019 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Připojuji se k pozitivním...
Připojuji se k pozitivním komentářům. Jídlo vynikající, celerové velouté skutečně TOP, ale i ostatní chody byly skvělé. Děkujeme i příjemné obsluze :)
> 22. 02. 2019 - InterContinental hotel, Zlatá Praha: Báječný večer, děkuji...
Báječný večer, děkuji personálu za nadstandartní přístup a Grand Restaurant Festivalu za skvělou akci ! Jídlo, obsluha, prostředí, lidé... vše TOP :)
> 27. 01. 2019 - Terasa U Zlaté studně: Fantastický zážitek! Jídlo...
Fantastický zážitek! Jídlo skvělé, krásně ladilo s víny, obsluha bez chybičky, ochotná a milá a k tomu ještě krásné prostředí... Byla jsem poprvé, ale určitě ne naposledy :)

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů