Profil uživatele
avatar

joyline

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 3
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 30

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2015: 4

Moje komentáře

> 04. 02. 2015 - Terasa U Zlaté studně: Jsem moc ráda, že jsem svým...
Jsem moc ráda, že jsem svým překlepem všechny pobavila, kdybych věděla, že vás to tolik zaujme, udělala bych jich víc.:-) Jinak samozřejmě prosím o opravu, je-li to možné.
> 03. 02. 2015 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Francouzskou restauraci v...
Francouzskou restauraci v Obecním fomě mám ráda kvůli speciální atmosféře a příjemnému prostředí doplněnému živou hudbou. Letos mě velmi nadchla svíčková v pistáciové krustě i čertsvá ryba, sněhová koule velmi originální, ovšem trochu mi po ní mrzly zuby. Obsluha příjemná. Celkově velmi příjemný zážitek, mám dojem, že někteří hosté museli být v jiné restauraci.
> 03. 02. 2015 - Terasa U Zlaté studně: Terasa je můj favorit a ani...
Terasa je můj favorit a ani letos nás nezklamali. Všechny tři chody vítečné, ochotná obsluha a nádherný výhled, co víc si přát? Snad jen, aby takových restaurací bylo víc. :-)
> 03. 02. 2015 - Valoria Castle & Garden Praha: Návštěva restaurace byla...
Návštěva restaurace byla pro mě příjemným zážitkem, ale rozhodně ne bezchybným. Líčka s koprovou omáčkou famózní, i lanýžový dortík byl originální, zbytek chodů byl spíš průměrný. Na obsluhu jsme možná měli smůlu, pán mi přišel nervózní a jednou zapomněl, co nám vlastně přinesl. :-) A jak už zde bylo uvedeno, slušelo by se upozornit, že dolévané víno už je nad rámec festivalu. Nejde o těch 150 Kč ale spíše o princip (už se mi na festivalu stalo, že víno v rámci ochutnávky dolévali víckrát).