Profil uživatele
avatar

klara33

Food Lover

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 3
Ohodnocené restaurace 4
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 4

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 19. 02. 2019 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Prostředí restaurace...
Prostředí restaurace jednoduché, moderní a nepřeplácané. Jídlo bylo dobré, hezky servírované, jen bych si představovala hlavní chod alespoň teplý. Bok byl mírně přesušený. Někde jídlo delší dobu stálo. Velké prodlevy mezi chody. Obsluha neosobní, prostě jen pokládala jídlo na stůl a naučeně přednesla, co servíruje. Téma letošního festivalu chybělo a nikde nebylo prezentováno. Ovšem ze čtyř restaurací, které jsme navštívili, byla druhá nejlepší.
> 19. 02. 2019 - Savoy hotel, Restaurant Hradčany: Prostředí restaurace...
Prostředí restaurace zvláštní, divná akustika, hrozné ticho, obsluha taková vlažná, bez většího zájmu. Jídlo nebylo úplně špatné, ovšem s teplotou dost na hraně. Žádná velká gastronomie se nekonala. Dezert, který vypadal na obrázku úchvatně, to bylo zklamání. Plíseň v malinách? V takové restauraci by se to stát nemělo. Dezert nám byl sice vyměněn, ale špatný pocit zůstal.
> 19. 02. 2019 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: Nejlepší ze čtyř...
Nejlepší ze čtyř restaurací, které jsme si vybrali. Výborné jídlo, krásné prostředí, naprosto profesionální obsluha, která vše vysvětlila a host se tam opravdu cítí vyjímečně. Ke každému jídlu jsme dostali příběh, který se dotýkal tématu letošního festivalu. Vše na naprosto profesionální úrovni. Od příchodu, po odchod. Tuto restauraci můžeme jen doporučit.