Profil uživatele
avatar

Milda88

Food Lover

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 3
Ohodnocené restaurace 2
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 2

Moje komentáře

> 02. 02. 2019 - Miyabi: Velmi zajímavý gurmánský...
Velmi zajímavý gurmánský zážitek. Celý večer byl protkán překvapeními a jistým tajemnem. Nikdy jsme podobná jídla neochutnali.Vizuálně byly pokrmy fantastické, dokonalost sama.Byly chvilky kdy jsme museli malinko zatnout zuby, ale o tom takové speciální ochutnávky jsou.Obsluha byla bezvadná a milá.Podali nám veškeré informace o jídle jeho složení a přípravě.Navštěvu vřele doporučuji.
> 29. 01. 2019 - U Emy Destinnové: Jídlo celkově dobré. Líčka...
Jídlo celkově dobré. Líčka byla super. Treska také výtečná, jen pesto by mohlo být méně pálivé. Přebilo jemnou chuť tresky. Steak mě mírně zklamal. Maso bylo hodně šlachovité. Na tuto akci bych očekával, že toto se z masa odstraní než jde na gril. Zbytečné žužlání masa kazí práci, kterou si musel kuchař s porcí dát. Víno bylo celkem slušné. Překvapením byl aperitiv (welcom drink) nikdy jsem takovou směs neochutnal a ani neochutnám. Personál milý, jen mi chybělo společné ustrojení (dres code).
> 21. 01. 2019 - Bílá kráva: Na GRF jsme poprvé a poprvé...
Na GRF jsme poprvé a poprvé jsme navštívili i restauraci Bílá kráva. Co se týká jídla bylo to jedním slovem fantastické. Pití, domácí medovina i nabídnutá vína, bylo také vynikající. Obsluha super, je vidět, že je práce baví a dělají ji z láskou k oboru. Vždy podaná informace k servírovanému jídlu. Prostě super. Za nás, vřele doporučujeme, super gastronomický zážitek.