Profil uživatele
avatar

ZanetaLJ

Food Lover

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 4
Ohodnocené restaurace 35
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 35

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 12. 01. 2019 - Bruxx: Bruxx zatím nikdy jídlem...
Bruxx zatím nikdy jídlem nezklamal. Slávky Tin Tin nikdy nevynechám a také tu mají mé oblíbené pivo Kasteel Rouge. Co trochu pokulhává, je obsluha. Naposledy jsem vážně zvažovala, jestli mi za to to skvělé jídlo stojí a nebo ne. Číšník - kromě toho, že zapomínal, co jsme si objednali - každou větu začínal slovy "moc se omlouvám" a když to řekl za hodinu už popáté, měla jsem chuť vrazit mu vidličku do ruky :-).
> 12. 01. 2019 - Gourmet Pauza: Po 2 návštěvách zatím...
Po 2 návštěvách zatím spokojenost. Kvalitní suroviny, nepřekombinovaná jídla, skvělá chuť, dobré párování s víny. Umějí jak ryby a mořské polody, tak i steaky. Prostředí je nápadité, jen trochu stísněné.
> 04. 01. 2019 - Atelier Red&Wine: Ač je restaurace dosti...
Ač je restaurace dosti zastrčená, stojí za to ji najít. Kvalitní a chutné jídlo, příjemné prostředí, obsluha řekněme standard, adekvátní ceny v poměru k výkonu. Jen mě zarazilo, že v restauraci je tak málo lidí. Přední část obsazená, v zadní jsme byli s manželem jen ve dvou.
> 04. 01. 2019 - Portfolio: Velké překvapení z konce...
Velké překvapení z konce loňského roku. Moc příjemný a vzorový personál. Číšník dokázal tak živě a zapáleně povídat o vínech a jídlech, že nešlo odolat. Jídlo mě nadchlo jak chutí, tak kombinací surovin. Např. foie gras byly prvotřídní. A i prostředí je fajn. Celkově hodně vysoko nastavená laťka.

Moje gastrofotky

Fotky z restaurací