Profil uživatele
avatar

Justin

Gourmet

Můj nejmilejší pokrm je jídlo

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
2
0
Počet komentářů 13
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 15

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 14

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 01. 03. 2019 - Benjamin: Sezení u 9ti místného...
Sezení u 9ti místného barpultu je opravdu netradiční. Člověk si trochu přijde jako na návštěvě, romantické špitání vyloučené;-) Obsluha osobní, pozorná, milá - největší přednost Benjamina. Jídlo velmi dobré, ovšem nikoli dechberoucí, tedy až na kaldoun s rilletes v trojobalu, ten byl nezapomenutelný, stejně tak desert-tatranka, která byla ovšem pouze za příplatek v rozšířeném menu. Vína slušná, ale nikoli výtečná. Restaurace určitě stojí za návštěvu, ale špička GRF se zatím nachází jinde.
> 01. 02. 2019 - InterContinental hotel, Zlatá Praha: Skutečně jedinečný zážitek....
Skutečně jedinečný zážitek. Losos se zařadil mezi nejlepší ryby, co jsme kdy pojedli a párování s víny bylo dokonalé. Nicméně všemu vévodil servis - neznám v reálu, ale takto si představuji Michelin ;-) všichni, v čele s Jaroslavem, jsou milí, pozorní, ovšem nikoli servilní, zároveň lidští a vstřícní. Prohlídka kuchyně s vedením samotného šéfa Vaníčka byla zlatým hřebem. Díky!
> 23. 01. 2019 - Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental: Spices jsme v rámci GRF...
Spices jsme v rámci GRF navštívili počtvrté. Opět, zas a znovu se ukázalo, že tato hotelová restaurace patří k tomu úplně nejlepšímu, co lze v Praze zažít. 500 znaků k popisu nestačí! Vyzdvihnu naprosto nezapomenutelnou chuť redukce, kterou byl zalitý bůček a okouzlující slečnu Kláru, která nás obědem provedla. Jediné, co nebylo výtečné byla vína, která byla "pouze" dobrá ;-) děkujeme Spices i GRF!!!