Profil uživatele
avatar

Justin

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 7
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 12

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 14

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 16. 02. 2017 - Terasa U Zlaté studně: Třetí návštěva ve Zlaté...
Třetí návštěva ve Zlaté studni a každá lepší než předchozí. Letošní menu včetně vín bylo nepřekonané! Od amuse bouche až k poslední kapce kávy nás provázela radost, harmonie a chuťové okouzlení, vše umocněné nádherným výhledem a pozornou obsluhou. Díky, dá-li Bůh, za rok nashledanou:)
> 27. 01. 2017 - Marriott hotel, Midtown Grill: Menu bylo zajímavé, víno...
Menu bylo zajímavé, víno dobré. Vše bylo chuťově výborné, ne však nezapomenutelné. Nezapomenutelná byla paní číšnice Michaela, bylo vidět, že ji práce těší a o podávaném nejen věděla, ale dovedla i podat. Sice se nekonal welcome drink, ale zase byla káva v ceně. 4*
> 19. 01. 2017 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: Velmi příjemný zážitek....
Velmi příjemný zážitek. Focaccia čekající na stole okouzlila ústa. Předkrm byl výtečný, zejména spojení kandovaného bergamotu, jater a třešní, a velmi dobře souzněl s moselským vínem. Hlavní chod chutný, ovšem nikoli výjimečný, červené cuveé pěkně ladilo s jehněčím, desert byl povedený, obzvláště chuť amaretové zmrzliny na mandlovém piškotu krásně završila zážitek. Personál pozorný a ochotný. Jediným trochu kazem byly cukrové pytlíky podávané je kávě, čekal jsem něco rafinovanějšího... ;-)