Profil uživatele
avatar

Penguin71

Food Lover

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 5
Ohodnocené restaurace 5
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 5

Moje komentáře

> 01. 03. 2019 - Bouda Helena, Hotel & Restaurant: Velice nenápadná horská...
Velice nenápadná horská bouda, jejíž zdi ukrývají pěkný a čistý interiér, skvělé pokrmy, výborná vína a velice příjemný personál. Doporučuji návštěvu!
> 01. 03. 2019 - Horizont hotel: Degustační menu bylo...
Degustační menu bylo naprosto úžasné!!! Snad jen ten dezert by mohl být trochu menší (ale dal se zvládnout) Slečna číšnice byla velice milá a ochotná. Rádi se do Horizontu při další návštěvě Pece vrátíme!
> 01. 03. 2019 - Marriott hotel, Midtown Grill: Tuto restauraci...
Tuto restauraci navštěvujeme v rámci GRF pravidelně a musím bohužel konstatovat, že to letos byl nejslabší zážitek. Jídlo velmi dobré, ale stylizace na můj vkus téměř kýčovitá. Obsluha velice průměrná, slečna číšnice mluvila velice rychle a nebylo jí vůbec rozumět. Zdálo se, že na nás nemá mnoho času...
> 25. 01. 2019 - Genius Loci: V této restauraci jsme již...
V této restauraci jsme již pravidelnými návštěvníky. Jídlo skvělé, úžasné párované s víny. Příjemná obsluha, prezentace chodů a vína výborná. Snad jen to osvětlení interiéru by se mohlo změnit - ať sedím na jakémkoliv místě, používané žárovky ruší...
> 25. 01. 2019 - Gourmet Pauza: Výborné jídlo a víno....
Výborné jídlo a víno. Příjemná obsluha (i když u jednotlivých chodů chyběla patřičná prezentace - na dotaz vše zodpověděli). Velice dobrá atmosféra. Určitě znovu zajdeme!