Profil uživatele
avatar

sarka

Food Lover

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 6
Ohodnocené restaurace 11
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 11

Moje komentáře

> 17. 02. 2019 - Savoy hotel, Restaurant Hradčany: Krásné odpoledne strávené s...
Krásné odpoledne strávené s přáteli v restauraci. Menu i vína byla výborná, personál milý.
> 15. 02. 2019 - Chateau Mcely, Piano Nobile: Oběd v Chateau Mcely byl...
Oběd v Chateau Mcely byl báječný, ve slunečný den nás přivítali v zimní zahradě. Festivalové menu výtečné, personál milý, prostředí krásné. Doporučuji, hezký výlet.
> 09. 02. 2019 - Terasa U Zlaté studně: Dnešní oběd byl famózní !...
Dnešní oběd byl famózní ! Krásná restaurace v historickém srdci Prahy s perfektní obsluhou a excelentně provedené festivalové menu s bonusem dalších vybraných nápojů za velmi příznivé ceny, takže jsme si vychutnali aperitiv i kávu. Tady vyšli festivalovým hostům opravdu vstříc. Všechno na jedničku, nemám slov. Byli jsem zde poprvé a určitě ne naposledy, v létě vyzkoušíme venkovní posezení. Pro slavnostní příležitosti vřele doporučuji. Moc děkujeme a těšíme se na další návštěvu! :)
> 01. 02. 2019 - InterContinental hotel, Zlatá Praha: Dnešní večeře byla nej ! z...
Dnešní večeře byla nej ! z dosud navštívených. Jsem zvědavá, zda ji překoná 1. Terasa u Zlaté studně, kam půjdeme koncem února. Menu a párovaná vína super , losos wow! i jáhlový /zdravý/ dezert, hlavní chod výborný. Nutno vyzkoušet. Ale vše korunoval personál počínaje hosteskou přes číšníky, milí a komunikativní, moc děkujeme. Určitě sem zavítáme na brunch nebo oslavu. Tak takhle si představuji špičkovou gastronomii . Těším se na další návštěvu.
> 31. 01. 2019 - Bellevue: Dnes jsme byli na obědě a...
Dnes jsme byli na obědě a mohu potvrdit předchozí komentáře. Jídla z festivalového menu i vína úžasná, personál milý a výhled za slunečného dne famózní. Takže samé jedničky. Doporučuji vyzkoušet, sem se určitě vrátíme. Děkujeme všem !
> 20. 01. 2019 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Zahájení festivalu jsme...
Zahájení festivalu jsme zvolili skvěle. Degustační menu bylo výborné jak chuťově, tak vizuálně.Maso se rozplývalo na jazyku,přílohy delikátní. Párovaná vína se hodila k podávaným chodům.Dezert lahodný.Milá pozornost od šéfkuchaře potěšila, stejně tak nápaditý amuse-bouche.Prostředí restaurace je moderní a jedineční díky své poloze, výhled úchvatný.Obsluha milá a pozorná. Děkujeme za příjemné odpoledne. Sem se určitě rádi vrátíme.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů