Profil uživatele
avatar

Janika1

Food Lover

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 3
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 0

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 15. 02. 2019 - Babiččina zahrada: Návštěvě ze zahraničí jsme...
Návštěvě ze zahraničí jsme chtěli dopřát autentickou kuchyni s domácí atmosférou.Povedlo se. Bylo nás 5,objednali jsme více chodů, každý ochutnával vše.Nejvíc zaujal u stolu mletý tarák-Finové ho neznali.Skvělá kulajda,vývar, kančí i dančí maso.Tvarohové knedlíky po počátečních rozpacích bodovaly tak, že chtěli recept. Pro nás, kteří restauraci známe,to bylo příjemné potvrzení kvalitního standardu. Díky obsluze za trpělivost s tím,že jsme jedli na přeskáčku co kdo zrovna chtěl.Jako u babičky!
> 14. 02. 2019 - Valoria: Opět výtečně sladěné menu....
Opět výtečně sladěné menu. Nejvíce zaujala fregola s hřiby a výtečné šampaňské zelí k rybě. Párování s víny OK. Jen dezert nám připadal bez pověstného glancu, který k Valorii patří. Spíš než fondán to bylo brownies - dobré, ale nijak oslňující. V každém případě Valoria stojí za návštěvu a rádi se brzy vrátíme.
> 14. 02. 2019 - Holiday Inn Brno, Prominent: Příjemné překvapení v...
Příjemné překvapení v restauraci,kterou jsme zatím v Brně míjeli. Vyvážené menu, dobře spárované víno a delikátní foodstyling. Zaujala neobvyklá úprava jamon serrano, výtečná krémová polévka s pikantní koncovkou citronové trávy, zjemněná kokosovým mlékem. Sorbet mohl být výraznější, ale na pročištění chuti OK. Hlavní chod jeden velký superlativ! Dezert krásně servírovaný, s křupavou tečkou kokosu. Výtku máme k obsluze - víno k prvnímu chodu pro dámu nalévala zleva; kávu jsme si museli vyžádat.