Profil uživatele
avatar

prazak10

Connoisseur

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
20
0
Počet komentářů 76
Ohodnocené restaurace 1
Účast na gastroakcích 26

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 1

Moje komentáře

> 22. 09. 2018 - Pivovar Hostivar: Jako hostivařští rezidenti...
Jako hostivařští rezidenti jsme se po čase vypravili na sobotní oběd. S obsluhou jsme zde nikdy problém neměli, tedy ani dnes. Pivo je standardně minipivovarově dobré. Bohužel jídlo je promarněná šance. Vykostěné koleno ještě vcelku fajn, i když mohlo být libovější. Telecí játra ovšem tragédie - prošla snad mrazákem..., minutka z grilu to rozhodně nebyla. Rozblemcaná struktura a chuťově hrozné. Takže příště s chutí na pivo, ale jídlo vynecháme.
> 18. 09. 2018 - Kobe Steak Grill Sushi: Chutná večeře v Kobe v OC...
Chutná večeře v Kobe v OC Chodov (bohužel v seznamu GRF chybí, ale hodnocení si zaslouží), poprvé v novém. Lístek lehce obměněn, kvalita jídla naštěstí zůstala. Polévka, krevety i oboje nudle na lístku velmi dobré. Bohužel prostor je menší a více otevřený do prostoru OC, než ten původní. Obsluha malinko zmatkovala, ale vždy se omluvila za prodlení. Proti dřívějšku chyběl servis v podobě napařených ručníků a amuse bouche.
> 09. 09. 2018 - Bruxx: Sázka na jistotu, pokud...
Sázka na jistotu, pokud chcete výborné jídlo v centru Prahy za slušnou cenu. Ať už na večeři ve dvou nebo rodinnou oslavu. Povinnost je aspoň jednou ochutnat mušle, hranolky a točené belgické pivo. Ale lístek nabízí daleko víc, tak u jedné návštěvy nezůstane, což můžeme potvrdit:-).
> 09. 09. 2018 - Jureček: Výhled tentokrát na...
Výhled tentokrát na vypuštěný rybník. Oběd bohužel zkazila servírka, která na jednoduchý dotaz, jaké mají hotovky, se jala vysvětlovat, co to jsou hotová jídla...Naštěstí samotné jídlo bylo fajn.
> 08. 09. 2018 - Na Kačabce: Kousek od bydliště, rádi...
Kousek od bydliště, rádi sem po rekonstrukci před 3 lety chodíme. Stará Hostivař je sama o sobě moc hezká a tahle hospoda je fakt příjemná, včetně velké zahrádky uvnitř ve dvoře. Jídlo je překvapivě výtečné, nenarazili jsme ještě na nemilou obsluhu. Jen by mohli čepovat něco jiného než Staropramen...nicméně 11° Mustang z Ostravaru tento (pro mě) handicap úspěšně kompenzuje.
> 08. 09. 2018 - SIA: Zajímavý koncept, příjemná...
Zajímavý koncept, příjemná a svižná obsluha, přestože kmitala i u stolů vedle. Výborné dim sum knedlíčky, nejlepší ty s vývarem uvnitř. Dobrá kachní polévka a hovězí kari, salát z tuňáka mohl být s výraznějším ochucením. Příště chceme zkusit pekingskou kachnu, ty mimochodem ve vitrínách v prostoru restaurace visí.
> 25. 07. 2018 - Farma hotel: Na Farmu jsme se chystali...
Na Farmu jsme se chystali tak dlouho, až bylo nejspíš pozdě. Rychlý nedělní oběd nenadchl ani neurazil. Výborná byla česnečka, couvért obyčejný tukový rohlík s pomazánkovým máslem. Těstoviny vcelku dobré, bohužel u rizota za 250,-,- bych čekal minimálně odpovídající rýži. Pravda, stále je to v Pelhřimově a okolí asi to nejlepší. V Pelhřimově je restaurací dost, ale nijak oslnivých. K doporučení dle vlastní zkušenosti je Na čtyřce v loubí na náměstí - vlastní minipivovar a slušné obědové hotovky.