Profil uživatele
avatar

prazak10

Connoisseur

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
21
0
Počet komentářů 79
Ohodnocené restaurace 2
Účast na gastroakcích 26

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 2

Moje komentáře

> 03. 03. 2019 - U Malířů 1543: Velmi příjemný večer s...
Velmi příjemný večer s lanýžovou chutí táhnoucí se od začátku do konce hezky sestaveným bohatým menu. Kombinace prostoru samotného (v domě jsou byty, do kterých obyvatelé chodí přes restauraci:-)), pozorné obsluhy a výrazně snížených cen nápojů nad rámec festivalu tak vystavila - shodou okolností v době školní pololetní - vysvědčení s velkou 1.
> 27. 01. 2019 - Villa Richter: Příjemný obědový zážitek s...
Příjemný obědový zážitek s výhledem na podmračenou Prahu. Strávili jsme zde poctivé 2 hodiny beze spěchu, obsluha nám dala dost času si zážitek užít. Z jídla chutnal nejvíc hlavní chod - dančí plec. Jediná drobná chybička, díky přípitku bylo bílé víno přinesené později k prvnímu chodu. Obsluha se omluvila a po dohodě jsme ho měli až k dezertu.
> 21. 01. 2019 - Savoy hotel, Restaurant Hradčany: Po přečtení posledních 3...
Po přečtení posledních 3 komentářů je můj příspěvek nošením dříví do lesa..., bohužel potvrzuji výtky k obsluze, mladá obsluha byla milá, snaživá, leč chyběly jí základy a je otázka, zda je to jen jejich chyba. A ano hlavní chod byl vlažný, maso jsme naštěstí měli teplé, se zeleninou to bylo horší. Interiér secese, art deco s lobby barem v anglickém stylu byl milým překvapením.