Profil uživatele
avatar

Hotel Hoffmeister

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 0
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 0

Moje komentáře

> 25. 02. 2019 - Hoffmeister restaurant: Vážená paní Simono, ze...
Vážená paní Simono, ze všeho nejdříve Vám velmi děkujeme za Vaší zpětnou vazbu, která nás všechny velmi potěšila. Jsme moc rádi, že Vás kombinace festivalových pokrmů oslovila a rozhodně se budeme těšit opět na viděnou od dubna v nových prostorách. Ještě jednou děkujeme a za celý tým přejeme příjemné dny.
> 25. 02. 2019 - Hoffmeister restaurant: Vážená paní Szepeová, ze...
Vážená paní Szepeová, ze všeho nejdříve Vám děkujeme za Vaší zpětnou vazbu, které si velmi ceníme a zároveň nás velmi těší, že jste si nás vybrala společně se dvěma top restauracemi v ČR. V každém případě pevně doufáme ve Vaší návštěvu v příštím roce, kdy Vám s radostí v nových prostorách ukážeme, že patříme mezi restaurace, které stojí za návštěvu. Ještě jednou velmi děkujeme a za celý tým přejeme příjemné dny.
> 21. 02. 2019 - Hoffmeister restaurant: Vážená paní Sieberová,...
Vážená paní Sieberová, velmi Vám tímto děkujeme rezervaci festivalového menu v rámci letošního ročníku a zároveň děkujeme za zpětnou vazbu, která nás všechny velmi těší. Jsme rádi, že Vás menu oslovilo a celkový dojem byl pozitivní. Za celý tým přejeme příjemné dny a budeme se těšit opět na viděnou.
> 21. 02. 2019 - Hoffmeister restaurant: Dobrý den, velmi Vám...
Dobrý den, velmi Vám děkujeme za tuto zpětnou vazbu, které si velmi ceníme a doufáme, že k nám opět brzy zavítáte. Za celý tým přejeme příjemné dny a budeme se těšit na viděnou.
> 21. 02. 2019 - Hoffmeister restaurant: Dobrý den, ze všeho...
Dobrý den, ze všeho nejdříve Vám děkujeme za zpětnou vazbu, které si nesmírně ceníme. Jsme potěšeni, že Vám naše festivalové menu chutnalo a rozhodně se budeme těšit na viděnou v našich nově zrekonstruovaných prostorách. Za celý tým přejeme příjemné dny
> 13. 02. 2019 - Hoffmeister restaurant: Dobrý den, ze všeho...
Dobrý den, ze všeho nejdříve Vám velmi děkujeme za zpětnou vazbu, která nás velmi těší. Samozřejmě se velmi omlouváme za nedorozumění týkající se jména pana šéfkuchaře, kterým je skutečně pan Svoboda. V každém případě jsme moc rádi, že Vás výběr pokrmů oslovil a pevně doufáme, že k nám opět brzy zavítáte a ochutnáte další skvělou práci pana Svobody. Za celý tým přejeme příjemné dny a budeme se těšit opět na viděnou.
> 13. 02. 2019 - Hoffmeister restaurant: Vážená paní Báčová, rádi...
Vážená paní Báčová, rádi bychom Vám tímto poděkovali za návštěvu v rámci festivalu a zpětnou vazbu, která nás nesmírně těší. Jsme moc rádi, že Vás jednotlivé pokrmy oslovily. V průběhu března bude probíhat kompletní rekonstrukce restaurace, takže Vás moc rádi přivítáme v nových prostorách, abyste mohla ochutnat další skvělou práci našeho pana šéfkuchaře. Za celý tým přejeme příjemné dny a budeme se těšit opět na viděnou.
> 13. 02. 2019 - Hoffmeister restaurant: Dobrý den, dovolte nám...
Dobrý den, dovolte nám tímto poděkovat za Vaší návštěvu v rámci festivalu a za hodnocení, z kterého máme velkou radost. Těší nás, že Vás výběr pokrmů společně s výběrem vín oslovil a pevně věříme, že nám v budoucnu opět zavítáte a ochutnáte další skvělu práci našeho pana šéfkuchaře. Za celý tým přejeme příjemné dny a budeme se těšit opět na viděnou.
> 13. 02. 2019 - Hoffmeister restaurant: Vážená paní Neumannová,...
Vážená paní Neumannová, velmi Vám děkujeme za výběr naší restaurace v rámci festivalu a zpětnou vazbu, která nás velmi těší. Jsme moc rádk, že Vás výběr jednotlivých pokrmů i jeho servírování oslovilo a budeme moc rádi, pokud k nám opět v budoucnu zavítáte a vyzkoušíte další skvělou práci našeho pana šéfkuchaře. Za celý tým přejeme příjemné dny a budeme se těšit opět na viděnou.
> 13. 02. 2019 - Hoffmeister restaurant: Dobrý den, rádi bychom Vám...
Dobrý den, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za zpětnou vazbu, které si nesmírně ceníme. Nabízená vína byla zvolena tak, aby podtrhla chuť vybraných jídel, ale samozřejmě chápeme, že se nemůžeme trefit do chutě každého hosta. V každém případě nás velmi těší, že Vás festivalové pokrmy oslovily a doufáme, že k nám opět brzy zavítáte a ochutnáte další skvělou práci našeho pana šéfkuchaře s možností výběru vín dle osobních preferencí z našeho vinného lístku. Za celý tým přejeme příjemné dny.
> 13. 02. 2019 - Hoffmeister restaurant: Vážená paní Kratinová, ze...
Vážená paní Kratinová, ze všeho nejdříve Vám děkujeme za zpětnou vazbu. Velmi nás těší, že Vám u nás chutnalo a věříme, že k nám opět brzy zavítáte na další skvělou práci našeho pana šéfkuchaře. Za celý tým přejeme krásné dny a budeme se těšit opět na viděnou.
> 13. 02. 2019 - Hoffmeister restaurant: Dobrý den, velmi Vám...
Dobrý den, velmi Vám děkujeme za zpětnou vazbu, která nás velmi těší a doufáme, že k nám opět brzy zavítáte a vyzkoušíte další skvělou práci našeho pana šéfkuchaře. Za celý tým přejeme příjemné dny a budeme se těšit opět na viděnou.
> 13. 02. 2019 - Hoffmeister restaurant: Dobrý den, rádi bychom Vám...
Dobrý den, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za vaší návštěvu v rámci festivalu a pozitivní zpětnou vazbu, která nás velmi potěšila. Během března bude probíhat rekonstrukce restaurace, proto doufáme, že k nám opět brzy zavítáte a ochutnáte další skvělou práci našeho šéfkuchaře. Za celý tým ještě jednou děkujeme, přejeme příjemné dny a budeme se těšit opět na viděnou.
> 13. 02. 2019 - Hoffmeister restaurant: Dobrý den, rádi bychom...
Dobrý den, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Vaše poznámky určitě bereme na vědomí. Nicméně nás velmi těší, že Váš celkový dojem z jednotlivých pokrmů byl pozitivní. Jak jste byl jistě informován v průběhu degustace, naší restauraci čeká kompletní rekonstrukce. Proto doufáme, že k nám zavítáte po otevření nové restaurace a dáte nám zpětnou vazbu i na nové prostory. Za celý tým přejeme příjemné dny
> 13. 02. 2019 - Hoffmeister restaurant: Dobrý den, velmi Vám touto...
Dobrý den, velmi Vám touto cestou děkujeme za krásnou recenzi, která nás všechny velmi potěšila. Jsme moc rádi, že Vás vedle festivalového menu oslovil i výběr dezertů. Pevně věříme, že k nám opět brzy zavítáte. Za celý tým Ada restaurantu přejeme příjemné dny a budeme se těšit na viděnou.
> 13. 02. 2019 - Hoffmeister restaurant: Dobrý den, ze všeho...
Dobrý den, ze všeho nejdříve Vám děkujeme za Vaší zpětnou vazbu, která nás velmi potěšila. Jsme moc rádi, že Vás nejen výběr jednotlivých pokrmů, ale i vín oslovil a doufáme, že k nám opět brzy zavítáte. Za celý tým Ada restaurantu přejeme příjemné dny a budeme se těšit na viděnou.
> 13. 02. 2019 - Hoffmeister restaurant: Dobrý den, milá Olgo,...
Dobrý den, milá Olgo, velmi Vám děkujeme za zpětnou vazbu, které si velmi ceníme. Jsme moc rádi, že Vám u nás chutnalo a budeme se těšit opět na viděnou. Za celý tým Ada restaurantu přejeme příjemné dny.