VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Mobilní aplikace

Ikona iPhone
 
Tlacitko stahnout iPhone
 
Tlacitko stahnout Android

 

Maurerův výběr Grand Restaurant, průvodce po nejlepších a nejzajímavějších restauracích v České republice, má svoji bezplatnou aplikaci pro iPhone a Android.

 
Celostátní anketa Maurerův výběr Grand Restaurant probíhá již 15 let, vyhledávat a hodnotit restaurace je možné na našem webu. Teď nově pomocí aplikace pro iPhone můžete ohodnotit vybranou restauraci okamžitě přímo na místě. Známkuje se jako ve škole 1-5 v kategorii – jídlo, obsluha, interiér. Aplikace dále umožňuje vyhledat restaurace podle zadaných parametrů – podle kuchyně, kraje či vlastnosti (zahrádka, wifi...). Nechybí grafické znázornění vybraného podniku na mapě. Pokud potřebujete rychle vybrat restauraci, jistě oceníte funkci „Nejbližší“ – vyhledání nejbližších restaurací dle aktuální polohy. Nechybí ani TOP 10 seznamy nejlepších restaurací podle jednotlivých parametrů.
 

Aplikace se dá nainstalovat zdarma z Vašeho iPhonu pomocí nabídky App Store nebo si jí stáhněte pomocí programu iTunes přímo z Vašeho počítače. Pro telefony se systémem Android si můžete program stáhnout z Android Marketu. Přestože je program jednoduchý na ovládání, zde si můžete stáhnout krátký návod s popisem ovládání (návod popisuje verzi pro iPhone, ale pro ostatní platformy je ovládání podobné).

Doufáme, že se vám aplikace bude líbit a budete v něm hodnotit navštívené restaurace
 
Screenshoty z iPhone verze:

Aplikace - start 2019
Aplikace - seznam
Aplikace - Top 10
Aplikace - hodnocení
Aplikace - mapa

  
Kdo chce dobře jíst, nesmí urazit kuchaře.
Čínské přísloví
Top
English