VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Archiv aktualit


motor
13.10.2011
Bláhově jsem si myslel, že tihle tvrďáci pijí pouze hořící alkohol v nejsurovějším stavu a přitom řežou autogenem nějaký sloup elektrického vedení. Víno od protinožců sice má svou sílu i přímočarost, ale stejně mne příjemně překvapili! Vino pro Motörhead!
Grand Bar
Grand Bar
9.10.2011
Cukrarna nebo zazemi koktejlovych barmanu? Zluta ponorka v C. Budejovicich mi v sobotu v noci potvrdila, ze pravem patri mezi Top 10 v CR podle hodnoceni Grand Bar 2012.
mucholapka
mucholapka
5.10.2011
Pozorny servis doplneny mucholapkou na zahnani vos mne okouzlil U kaplicky v Rezi. Candat jsem zbastil s chuti
pokakal
pokakal
29.9.2011
Pokakal mne spacek ve vinarske oblasti Burgenland. Je to fialove hovinko a tak bych rekl, ze ptak dnes zobal pinot noir nebo frankovku. Uvidime jak pujde vyprat.
vinny kriz
vinny kriz
21.9.2011
Koren vinne revy dokaze potesit nase smysly i pote, co uz "nezije" v zemi
trauma vinaru
trauma vinaru
16.9.2011
Hejno spacku dokaze znicit celorocni praci vinare behem nekolika minut. V Burgenlandu (Rakousko) chrani vino sitemi, zvukovymi anti-vabnickami a vzduchovymi puskami, ktere simuluji zvuk realnych brokovnic. Ptaci si vsak pry casem zvyknou, ach jo.
vida tapa
vida tapa
12.9.2011
To je chobotnicovy cracker, ancovicka, krab a sardinka podle nejvetsiho magistra svetove molekularni kuchyne Ferrana Adrii. Ochutnank v jeho novem podniku Ticket v Barcelone.

iPhone 4

Aplikace pro iPhone
4.8.2011

Maurerův výběr Grand Restaurant, průvodce po nejlepších a nejzajímavějších restauracích v České republice, má svoji první bezplatnou aplikaci pro iPhone. Umožní vám nyní hledat a hodnotit restaurace kdekoliv. Více informací o této novince si můžete přečíst zde.

kočka
2.8.2011

David Bowie měl také každé oko jinak zbarveno, že? Tahle modro-žluto-oká kočka mne hypnotizovala, vždy, když jsem si dal k večeři v Ag. Nikitas čerstvou rybku.

96m klobasa cigaro
96m klobasa cigaro
30.7.2011
Darek masokombinatu Krasno B. Polivkovi k narozeninam


 
Divné je, když si dáte kapra namodro a dostanete po něm žloutenku.
Vlasta Burian
Top
English