Filtrovat podle projektu: blank_ico
gr_ico
grf_ico
pff_ico
Komentáře

Ančovička

Gourmet

  1

plus 0
minus 0

U Emy Destinové (21. 9. 2013 23:59:58)

Restaurace: U Emy Destinnové
Vždy skvělé! Americký majitel a šéfkuchař Steven Trumpfheller prostě ví, jak na to. Ještě nikdy se mi nestalo, že by nebyl osobně přítomen. Ačkoliv se zaměřují asi spíše na maso, já měla vždy naprosto dokonalé plody moře. Hra na klavír to vše pro mne ještě podtrhuje...
 

Mirek7

Food Guru

  4

plus 0
minus 0

U Emy Destinnové (31. 7. 2013 13:38:44)

Restaurace: U Emy Destinnové
"Pivo není, asi se zkazilo", nedýchatelný vzduch v nepříliš hezké zadní místnosti, steak za 525,-Kč dost žvýkavý, 35,-Kč za neobjednanou ošatku chleba (snědli jsme 1 krajíček) k amouse buche. Prostě zklamání.
 

Excelentní zážitek (26. 2. 2013 13:32:32)

Restaurace: U Emy Destinnové
Čas strávený v této příjemné restauraci nebyl jen výborným gurmánským zážitkem. Všechny chody perfektně vyvážené, suroviny kvalitní. Vynikající křepelka i jelení svíčková, tresku bych možná maličko přichutila. Co ovšem musím doporučit je desert Chocolate Ganache! Obsluha vstřícná, profesionální, na závěr seznámení s milým majitelem/šéfkuchařem. Celou restauraci i GRF degustaci nelze než chválit!
 

Nesplnilo naše očekávání... (26. 2. 2013 11:25:06)

Restaurace: U Emy Destinnové
Restauraci jsem s kamarádkou navštívila poprvé. Přivítání bylo příjemné, obsluha velice milá a tak se zdálo, že nás čeká hezký večer. Celkovou atmosféru k tomu ještě příjemně dokreslovala hra na klavír. Proto nás poněkud zarazilo chování číšníka, který byl milý pouze do té doby, kdy jsme vše chválily. Když jsme na jeho dotaz, jak nám chutnal poslední chod, vznesly svůj názor, úplně otočil, urazil se a začal nás ignorovat. Na závěr jsme si ještě chtěly dát kávu a zákusek, ale bohužel už nám ani nic nepřišel nabídnout. Co se týče jídla, musím konstatovat, že nejzajímavější byl první chod, a to křepelka. Jídlo bylo vyvážené, omáčka opravdu výborná. Potom následovala treska, která byla poněkud bez chuti. To, že byla málo osolená, by se ještě dalo akceptovat, každý si může přisolit dle chuti. Ale tak nějak tomu jídlu celkově něco chybělo. Nejvíce jsme se těšily na jelení svíčkovou, ale to bohužel bylo opravdu velké zklamání. To, jak pokrm prezentují na fotografii, nemělo s prezentací na talíři co do činění. Maso bylo chuťově dobré, ale dostaly jsme nějaké odřezky, takže medailonky, tak jak jsou k vidění na obrázku, se nekonaly. Omáčka byla nedochucená, stejně jako bramborová kaše. Ta byla absolutně bez chuti. Je to škoda, protože na toto jídlo jsme hodně sázely. Určitě by se dalo udělat lépe, přišlo nám trochu odfláknuté. Z nabízených vín jsme ochutnaly pouze bílé víno a s tím jsme byly spokojené. Z celkového dojmu jsme byly poněkud rozpačité, ale nakonec se nás přišel na náš názor osobně zeptat pan šéfkuchař a ten naše výhrady přijmul bez problému. Bohužel není náš styl se přetvařovat a chválit něco, co nás až tak úplně nezaujalo.
 

Skvěle strávený večer (19. 2. 2013 22:29:36)

Restaurace: U Emy Destinnové
Děkujeme za úžasný večer celému kolektivu restaurace. Útulné prostředí, ochotná obsluha a skvělá atmosféra včetně do podkresu příjemně hrajícího pianisty. Seděli jsme v sekci křesílek a gauče, což se ukázalo jako dobrý základ pro pohodový večer. Nic nás nenutilo spěchat, jídla jsme si opravdu vychutnávali a těšili se společně na další chody. Pro nás byl top jelení steak. Dopooručujeme rozhodně zalovit i v nabídce dezertů, čokoládvé souffle a špičkový cheesecake posunou váš gastronomický zážitek na samotný vrchol.
 

naprosto skvělé (18. 2. 2013 11:53:54)

Restaurace: U Emy Destinnové
V restauraci jsme byli poprvé, a byli jsme příjemně překvapeni. Velice přijemné prostředí, skvělá obsluha a menu delikátní. Dali jsme si ho včetně doporučených vín, což se ukázalo jako skvělá volba. Menu nemůžeme vytknout vůbec nic. O to více nás překvapila přehnaná reakce pána u vedlejšího stolu, který se začal rozčilovat, že jídlo není vůbec slané a předvedl trapnou scénu. Musíme říct, že jsme se za něj pěkně zastyděli. Chudák pan číšník, který ale situaci zvládl s přehledem. Nevím, co je za problém poprosil o sůl a jídlo si dochutit. I tak nám to ale chuť a náladu nezkazilo a večer jsme si náramně užili a zdrželi se déle. Tímto chceme poděkovat celému týmu restaurace. Bylo to opravdu skvělě.
 

Festivalové menu (8. 2. 2013 21:32:35)

Restaurace: U Emy Destinnové
Restaurace mě poněkud zklamala - prostředím, obsluhou, mírou pohodlí a do určité míry i vychucením menu zaostává za opravdu top podniků. Pozitivem byly na degustaci až velké porce, takže nikdo nemohl odejít hladový. Ze tří druhů vín párovaných vín byl opravdu výborný jen červený Merlot na konec. Výborný steak z jelena, ostatní jídlo slušné, ale poněkud fádní. Doporučuji dokoupit si nakonec dezert. Velmi slušná restaurace druhé cenové skupiny s poněkud vyššími cenami.
 

Doporučuji! (4. 2. 2013 14:49:01)

Restaurace: U Emy Destinnové
Veliké nadšení z menu i přístupu restaurace. Menší nadšení z přístupu některých návštěvníků. Dobře jsem si přečetla, že víno je zdarma pouze jedno - zeptala jsem se raději i obsluhujícího číšníka, ten mi domněnku potvrdil a zeptal se mě, zda si dám tedy pouze jedno a které z těch tří to bude - takže absolutní spokojenost. Dárečkem předpokládám předkrm, který byl též výtečný. Přečtěte si lépe, co máte v ceně. Rozhodně stojí za návštěvu, určitě z mé strany nebyla poslední!
 

Bomba (3. 2. 2013 20:43:26)

Restaurace: U Emy Destinnové
V restauraci U Emy Destinové jsme se ženou byli poprvé, jsme z Karlových Varů a letos tato večeře byla pátá v rámci GRF. Jednoznačně nejlepší. Všem doporučiji, snad jen jedna malá výtka, viděl jsem, jak již v předchozích komentářích ostatní píšou, že majitel, šéfkuchař a majitel v jedné osobě obchází hosty a ptá se zda jim vše chutnalo, bohužel jsme se zdrželi a majitel odešel dříve než jsme dojedli, moc rádi bychom mu sdělili svůj názor osobně. Byli jsme dokonce svědky že kilient si stěžoval na čas přípravy svého jídla, bez jakéhokoli váhání z kuchyně přišel majitel a bravurně tento dotaz ke spokojenosti obou stran vyřešil. Myslím že budeme mít se ženou ještě mnoho příležitostí říct tento náš názor osobně, protože to nebyla určitě poslední návštěva této restaurace.
 

skvělé! (1. 2. 2013 12:02:07)

Restaurace: U Emy Destinnové
V této restauraci jsem byla už několikrát a vše bylo vždy vyladěné do posledního detailu. To samé platí i o festivalovém menu: perfektně složené a nanejvýš lahodné. Nabízená vína se k jednotlivým chodům skvěle hodila. Trochu nechápu jak si někdo mohl myslet, že budou v ceně (viz předchozí komentáře). Návštěvu Emy můžu každému vřele doporučit. Více jsem to rozvedla zde: http://www.beinmag.com/cs/article/grand-restaurant-festival-u-emy-destinnove
 

příjemné překvapení (30. 1. 2013 21:42:26)

Restaurace: U Emy Destinnové
Tuto restauraci jsem neznala a jsem velmi mile překvapena. Všechna 3 jídla naprosto úžasná, výběr vín v poměru k ceně bezvadný. Skoro bych řekla, že ani v bývalé restauraci Allegro (Michelinská hvězda) jsem si takto nepochutnala. Obsluha příjemná. Restauraci určitě navštívím znovu a doporučuji všem milovníkúm dobrého jídla.
 

Tak trochu zklamání... (29. 1. 2013 16:59:56)

Restaurace: U Emy Destinnové
Nedá mi to, abych se nepřipojil k hodnocení restaurace v rámci festivalu. Co se týče jídel, tak krom křepelky nemám výhrad, pouze tedy ta křepelka. Nejsem nějaký odpůrce soli, ale čeho je moc, toho je příliš a zde tedy panovala slanost nad jakoukoliv další chutí, navíc maso bylo nedostatečně propečené a u kosti až překvapivě červené. A stejně tak se musím vyjádřit k nabídce vín. Vzhledem k tomu, že v informacích "něco navíc" se objevila zmínka o podávání odpovídajících druhů vín ke každému jídlu jsme předpokládali, že bude podáno v rámci festivalového menu, co nás ale překvapilo na závěr byla reakce obsluhy, že v ceně je pouze jedno víno. Potom nechápu, proč to zmiňují v nabídce "navíc", počítám samozřejmě, že restaurace, která se festivalu účastní má v nabídce dostatečné množství různých vín k párování s připravenými pokrmy, takže si spíše myslím, že chtěli vydělat ještě něco navíc, ale samozřejmě je to pouze moje domněnka. Rozhodně tím, že na toto obsluha neupozornila, udělala dle mého soudu chybu a nejsem si jist, zda ještě někdy do této restaurace zavítáme, spíše asi nikoliv. Toto bych na food festivalu nečekal. Ještě jedna poznámka, kterou chci sdělit. Během večera chef restaurace obcházel hosty a ptal se na jejich názory na menu a na to jak jim chutnalo. U všech stolů se zastavil, jen u našeho ne. Nevím, zda to bylo tím, že jsme na něj nepůsobili jako pár, který se ještě vrátí a přinese další peníze nebo tím, že jsme obsluze říkali, že se nám křepelka zdála přesolená. Rozhodně je dle mého soudu škoda, že si takto pokazili jinak velmi příjemný dojem jak z jídla, tak z atmosféry.
 

Festival Menu (28. 1. 2013 14:42:17)

Restaurace: U Emy Destinnové
Tato restaurace mě příjemně překvapila, co se týče jídla. Každý chod byl vynikající a neměl chybu. Atmosféra je "domácí", nic strojeného. Což je někdy lepší, než nádherný drahý interiér, hlavně pokud si chcete popovídat s přáteli. (Bylo nás tam 7). Což nás ale zklamalo: 1) dezert Sufle - myslím, že každý při tomto dezertu očekává nákyp a po rozkrojení tekutou čokoládu. Tady to byla spíše bábovka..ale bylo nám řečeno, že takto to Ema dělá...myslím, že by se to pak nemělo nazývat Sufle. Ale dezert nebyl v Menu, takže jen tak okrajově. 2) dál nás velice negativně překvapil účet:( = když jsme přišli do restaurace, každému bylo předáno Menu na papírku, kde jsme si mohli přečíst, co nás čeká. A paní nás upozornila na vína, které doporučují ke každému chodu. Zeptala se, zda s tímto výběrem souhlasíme, a nebo jestli si chceme vybrat sami. Po této otázce jsme si všichni odvodili, že tato restaurace nabízí po malé ochutnávce vína ke každému chodu v ceně Grandu. Nicméně na účtu jsme byli potom velice překvapeni. Vína byla naúčtovaná (kromě 1). Myslím, že na to slečna (paní) měla upozornit a nedávat je klasicky ke každému chodu. Tak teď vlastně ani nevíme, zda to tak mělo být a nebo ne. 3) Na stránkách Grandu se píše: že i letos se bude předávat hostům malý dáreček. Nicméně žádný jsme nedostali:( Restauraci a jídlo hodnotím kladně...ale organizace a informovanost od obsluhy v rámci Grandu nás zklamala.
 

brtak

Gourmet

plus 0
minus 0

Festivalové menu (26. 1. 2013 23:28:25)

Restaurace: U Emy Destinnové
Vynikající zážitek. Vše velmi chutné, degustační porce velmi příjemné a po doplnění desertem se jednalo o kompletní večeři. Panenka z jelena dokonalé medium-rare. Treska velmi šťavnatá, voňavá. Křepelka udělaná do růžova. Rozhodně doporučujeme ostatním !
 

(30. 11. 2011 16:14:11)

Restaurace: U Emy Destinnové
Obsluha a jídlo perfektní. Naprostá spokojenost. Příjmené prostředí, jen možná po setmění trošku větší přítmí. Seděli jsme u normálního stolku, mají tam ještě sofa a u toho stolky, ale nedovedu si představit, že by se u toho někdo kulturně najedl, to je spíš asi jen na posezení u vínka.
 

(29. 9. 2011 00:17:36)

Restaurace: U Emy Destinnové
vse bylo vinikajici, az na... bud vypnutou nebo chybejici klimatizaci. Mistama tam bylo dost dusno.
 

map

Gourmet

plus 0
minus 0

U Emy Destinnové (11. 2. 2011 18:27:06)

Restaurace: U Emy Destinnové
V rámci Grand Restaurant Festivalu jsem navštívil restauraci U Emy Destinové. Prostředí je pěkné, restaurace je čistá. Má kančí svíčková byla skvělá; maso šťavnaté, ale ne syrové, velice dobře vychuťované. Rozhodně patřilo k nejlepším úpravám, jaké jsem v Praze jedl. Personál byl pozorný a na úrovni, věnoval se nám i majitel restaurace. Nakonec jsme dostali - mimo objednávku - výborné čokoládové pralinky. Rozhodně návštevy restaurace nelituji.
 

Grand rest.fest. (11. 2. 2011 16:19:10)

Restaurace: U Emy Destinnové
Putování restauracemi jsem zakončila zde.Je pravda ,že jsem v této rest.několikrát jedla ala karte,tak více jsem byla zvědava co Steve Chef kuchař připravil na grand menu.A zase jsem byla velice spokojená.Ryba halibut výborná,též kančí velice dobré.Víno skvělé a různé pozornosti podniku-bonbony a topinka super.Obsluha a servis na profesionální urovni.
 

Štíple

Connoisseur

plus 0
minus 0

Festival 2011 (11. 2. 2011 15:49:48)

Restaurace: U Emy Destinnové
Po návštěvě Francouzské restaurace Obecního domu a restaurace V Zátiší byla tato návštěva pro mě mírným zklamáním. Ne všechny restaurace mohou dosahovat absolutní špičky.
 

U Emy Destinnové (9. 2. 2011 15:16:16)

Restaurace: U Emy Destinnové
Naladěny debužírováním v restauracích na trase Mňam Bus, rozhodly jsme se využít posledních příležitostí Grand Restaurant Festivalu. Naše rozhodnutí navštívit Restaurant u Emy Destinnové ještě podpořily komentáře na webu. Zklamány jsme opravdu nebyly. Všechny chody byly chuťově absolutně vyvážené, zajímavě a překvapivě zkombinované. Kančí svíčková se na našich mlsných jazýčcích jen rozplývala. A bonus před menu - super, závěrečné domácí pralinky .... ach….kam se hrabou belgické... Prostředí je velice příjemné, komorní, útulné. Osobně jsme si popovídaly i s jedním z majitelů, který je též jediným kuchařem. A opakujeme, výborným s neskutečnou invencí. Jak to tak vidíme, asi ještě budeme muset do 15.2. najít další z doporučovaných restaurantů.
 

U Emy Destinnové (5. 2. 2011 21:29:12)

Restaurace: U Emy Destinnové
Pozvání na večeři do této restaurace jsem dostal od kamarádky a byl to opravdu velmi příjemný zážitek. V restauraci byla ten večer zrovna velká sešlost lékařů, tak i v odděleném prostoru bylo celkem rušno, ale zážitek z jídla to nenarušilo. Oceňuji výbornou a milou obsluhu a častou "kontrolu" hostů samotným šéfkuchařem a majitelem v jedné osobě. Jeho osobní rozloučení a pozvání na Wine festival bylo velmi milé a nečekané - to opravdu oceňuji! Největším zážitkem pro mě byl halibut - máslová konzistence, velejemná chuť! Na konci jsme neodolali dát si ještě zákusek - tmavou a světlou čokoládovou pěnu - výtečné!
 

U Emy Destinové (27. 1. 2011 23:16:47)

Restaurace: U Emy Destinnové
Dnešní návštěvu restaurace v rámci Grand restaurant festivalu jsem obdržel od své přítelkyně jako dárek k mým narozeninám. Na mne byl už jen výběr konkrétní restaurace. Nebudu to prodlužovat, byli jsme oba rádi, že výběr padnul pravě na tuto příjemnou, útulnou, komorní restauraci. Obsluha v podobě kultivovaného a profesionálního číšníka jen umocňovala zážitek z ochutnávky degustačního menu, včetně dvou překvapení podniku. Vše začalo ochutnávkou humrového koktejlu a jehnečího tataru, pokračovalo cevichem z tygří krevety, pacifickým halibutem na houbách shitake a bylo ukončeno naprosto famózní coloradskou kančí svíčkovou s lanýžovo-bramborovou kaší. Sladká tečka v podobě domácích pralinek šéfkuchaře měla být jen onou pověstnou třešničkou na dortu. My jsme ovšem neodolali a na závěr si doobjednali ještě zákusek v podobě čokoládového dortíku s rumem a čokoládové pěny z bílé a tmavé čokolády na lesních plodech s koňakem. Tak blažený výraz ve tváři mé přítelkyně při konzumaci čokoládové pěny jsem dlouho neviděl:)) .Co dodat na závěr, snad je velké poděkování za velmi příjemný večer doplněný živou muzikou na piano, vynikajícím jídlem, skvělou obsluhou a mistrovským šéfkuchařem, který jak jsem doufám správně pochopil, je i majitelem této restaurace. Vřele doporučujeme a pomalu začínáme uvažovat nad pozváním na speciální Valentinské menu. Děkujeme.
 

U Emy Destinnové (27. 1. 2011 21:37:12)

Restaurace: U Emy Destinnové
Výborné jídlo! Měl jsem mistrovský kousek šéfkuchaře - colorádskou kančí svíčkovovou. I podle ostatních jídel festivalové nabídky bylo vidět, že mají opravdu šikovného šéfkuchaře. Čerstvý pečený pacifický halibut na divoko byl výběrem mé přítelkyně. Nečekaně milé bylo přivítání. Obsluha je profesionální a samozřejmostí byl výklad o surovinách i přípravě jídla. Široká nabídka domácích i zahraničních vín a příjemné posezení v útulném prostředí jen doplnili atmosféru krásného večera ve dvou. Doporučujeme!
 

ema destinnová (27. 1. 2011 09:30:48)

Restaurace: U Emy Destinnové
Milé překvapení před i po večeři. Kvalita jídla výborná, obsluha výborná, kančí svíčková byla skvělá, ceviche také, ale mohla být větší porce ceviche. Doporučuji
 

rmiko

Food Lover

plus 0
minus 0

emma destinova (21. 1. 2011 22:57:24)

Restaurace: U Emy Destinnové
jidlo bylo vynikajici, perfektne sestavene menu s vybornym vinem a milym prekvapenim na zacatek i na zaver. na kanci svickovou dlouho nezapomeneme. sefkuchar zjevne vysoko prevysuje prazsky prumer a bylo mile, ze jsme jej mohli pozdravit primo u stolu. za jedine minus restaurace povazujeme koureni pri veceri (a koureni v podniku jako takovem obecne), navic vzduchotechnika zde zdaleka neodpovida celkove prezentovane urovni restaurace a na konci vecera byl v mistnosti nedychatelny vzduch. skoda. jinak by mela emma destinova vse, kvuli cemu stoji za to se vracet.
 
 
 
Vložit komentář
 


 
U jídelního stolu je jediné místo, kde se první hodinu nikdy nenudíte.
Anthelme Brillat-Savarin
Top
English