Filtrovat podle projektu: blank_ico
gr_ico
grf_ico
pff_ico
Komentáře

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (16. 2. 2019 22:22:34)

Restaurace: Botanic
Často mají velmi plno, proto je vždy lepší si udělat rezeravci. V jídle naprostá paráda. Ksvělá kuchyně i servis. Mohu jen doporučit.
 

Boddie

Food Guru

  10

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (19. 5. 2018 01:30:41)

Restaurace: Botanic
V poledne rušno, z okolních kanceláří dorazilo mnoho lidí na oběd. Obsluha kmitá a je vlídná. Rozpečený kozí sýr na salátku z červené řepy, polníčku atd. nasladko výtečný! Čekání na hlavní chod bylo velice dlouhé, prostě 45 minut. Těstoviny garganelli s krevetami. Krevety v těstovinách k našemu údivu byly nevyloupané. No budiž, ale snad by mohla na stole hned přistát miska s vodou a citronem na umytí rukou. Jídlo však velmi dobré. Průšvihem byla moje kachní prsa, žvýkavá a špatně poživatelná...
 

(5. 12. 2012 15:47:28)

Restaurace: Botanic
Na pohled nenapadna restaurace, alepo vstupu dovnitr zmenite nazor. Ihned se nas ujala obsluha a zavedla ke stolu. Obsluha je rychla, jidlo velmi chutne a cena dle meho nazoru plne odpovida kvalite.
 

(24. 8. 2012 21:44:00)

Restaurace: Botanic
cool
 

SONP

Connoisseur

plus 0
minus 0

Výborný první dojem bohužel kazí detaily (31. 3. 2012 20:52:07)

Restaurace: Botanic
Při pohledu zvenku bych ve stavbě, kterou je možno tipovat na rekonstruovanou sídlištní samoobsluhu, nečekal restauraci s takto esteticky vyzrálým interiérem. Host okamžitě získá dojem, že je v luxusním restaurantu a tento dojem je podpořen i obsahem menu. Po donesení jídla poměrně profesionální obsluhou už ovšem následovala jen zklamání. Slibované předkrmové tygří krevety měly do tygřích daleko, šlo o pouhé větší krevety standardní. Objednaný rumpsteak propečen o 2 stupně více než objednáno (medium rare vs. medium well done), což je v ČR sice častý problém, ale restauraci tohoto typu a s těmito cenami by se to prostě stávat nemělo. Dlužno podotknout, že následnou stížnost přijal personál velmi profesionálně, s omluvou a dezertem gratis. Tím byl celkový dojem o něco vylepšen, ovšem na kvalitě jídla by měl management zapracovat. Plně spokojeni jsme byli snad jen s kvalitou dezertů.
 

(26. 2. 2012 20:52:32)

Restaurace: Botanic
moc příjemný interiér, kde vše probíhá tak jak má. Ani pomalu, ani moc rychle, obsluha je milá, restaurace výborně klimatizovaná, že ikdyž vedle někdo kouří, u stolu nic necítíte. No a jídlo? Mňamina, už se těšíme až půjdeme ochutnat další
 

(25. 1. 2012 23:43:12)

Restaurace: Botanic
tato restaurace me velice prekvapila. z nenapadne divoke stavby mezi dvema obytnymi budovami se vyklibala prijemna restaurace s napaditym interierem, kvalitni kuchyni a prirozenou obsluhou.
 
 
 
Vložit komentář
 


 
K vašemu restaurantu vede labyrint. Jakmile objevíte správnou cestu – obvykle nehledáte další.
Anonym
Top
English