Filtrovat podle projektu: blank_ico
gr_ico
grf_ico
pff_ico
Komentáře

Tomba39

Connoisseur

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (10. 7. 2018 18:23:28)

Restaurace: Naše farma
na hovězí sem. opravdu to umí
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2017 (6. 8. 2017 10:17:59)

Restaurace: Naše farma
Personál velice příjemný. Bohužel jídlo neodpovídalo idee této restaurace. Pokud bych kulajdu považoval původem za jihočeskou polévku, tak zde by se ukazovalo jak nemá vypadat. Mazlavý krém se "špetkou" kopru. Je to škoda
 

Mirek7

Food Guru

  4

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (23. 10. 2016 14:03:20)

Restaurace: Naše farma
Koncept zní sympaticky: podpora jihočeských farmářů. Ale skoro všechno (kromě interiéru) je špatně: v týdenním dýňovém menu (5 jídel) uplaval jihočeský candát - není. Náhradou je kachní prso na grilu - ale to je taková žvýkačka bez chuti; opečený škubánek není zlatavý křupavý" karbanátek" (jako ho uměla v rozpálené sádlové lázni moje babička), ale nasucho usmahnutá hmota bez chuti..... Servírka mi skoro vynadá, že jsem si dovolil to hned nereklamovat... No, jihočeští farmáři, takhle ne.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (20. 9. 2016 13:33:20)

Restaurace: Naše farma
Nádherné prostředí a moc příjemný personál. Ochutnal jsem polévku s žemlovými knedlíčky a sekanou ve slanině s křenem a bramborovou kaší. Jídlo perfektně naservírované a upravené. Bohužel nedochucené. Polévka chtěla dochutit - případně silnější vývar...chybělo mi tam kousek masa, nebo kousek zeleniny...knedlíčky snad úplně neochucené. Sekaná byla výborná, ale bramborovou kaši jsem musel 2x osolit. Škoda, pokud by v kuchyni začali ochutnávat, byla by to skvělá restaurace. Dišmén
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (16. 4. 2016 21:46:08)

Restaurace: Naše farma
Nabidka velmi zajimavych a netradicnich jidel z maximalne cerstvych surovin. Kremova rybi polevka byla naprosto excelentni. Obe hlavni jidla, pstruh s cernou cockou a krenovou penou i konfitovane kachni stehno byla skvela. Rozhodne doporucujeme navstivit!
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (4. 4. 2016 20:59:44)

Restaurace: Naše farma
Skvělý zážitek! Interiér sice připomíná moderní kavárnu, ale menu bylo nápadité.V restauraci si na své přijdou masožravci, a to my jsme. Masa mají z vlastního chovu. Kachní paštika byla úžasná, chuť po Portském byla intenzivní, tataráček jako předkrm byl nestandartně připraven, žádná hořčice, kečup, ale hodně octu. Vrchol večera byla roláda z lamy s domácími pečenými noky. Tuhé maso na skus a zároveň s rozpadající se konzistencí, šťavnaté.No, lahoda. Jak říká Bohuš: "Doktore, to musíte ochutnat!
 
 
 
Vložit komentář
 


 
U jídelního stolu je jediné místo, kde se první hodinu nikdy nenudíte.
Anthelme Brillat-Savarin
Top
English