Filtrovat podle projektu: blank_ico
gr_ico
grf_ico
pff_ico
Komentáře

Boddie

Food Guru

  10

plus 0
minus 0

Grand Restaurant Festival 2019 (27. 2. 2019 10:37:41)

Restaurace: Maso je maso
Taková obyčejnější restaurace s kombinací česky a anglicky mluvícího číšníka. Jídlo dobré, uspokojilo, ovšem nenadchlo. Vyzdvihl bych především trhané vepřové, to bylo skvělé. Potěšilo servírování žebra u stolu.
 

Grand Restaurant Festival 2019 (26. 2. 2019 14:28:13)

Restaurace: Maso je maso
Před degustací jsem četl předchozí komentáře. S malou duší jsem šel s manželkou na degustaci, s tím, že jsme si řekli, že necháme bez připomínky vše běžet: obsluha milá, hovoří česky a při každém jídle se přišla zeptat zda je vše v pořádku. A jídlo bylo v pořádku, dobré vepřové, vynikající hovězí žebro a velmi ucházející ,, zákrm,,.. Pivo i víno bylo ihned na stole jak jsme si vybrali a objednali. Voda pouze v karafě, to je možná jediná výtka k festivalové ochutnávce. Jinak vše v klidu.
 

Grand Restaurant Festival 2019 (25. 2. 2019 13:55:50)

Restaurace: Maso je maso
Ano, pátek 22.2. se v "Masu" opravdu nepovedl. Obsluha chaotická, bez lístku nám "cosi"přinesli. Trhané vepřové bylo dobré, ale ocenili bychom, kdyby k němu někdo řekl aspoň větu. Hovězí žebro také dobré, tzatziki servírované na kosti dobrý nápad a chutné, dezert trošku suchý, nevýrazný. Ovšem pokud by k němu byla káva, dalo by se to zvládnout. Avšak káva nebyla, nebyla ani objednaná voda, nebylo prostě nic. Chce to profesionální obsluhu,nikoliv vyděšené brigádníky! Podniku to jen prospěje.
 

Grand Restaurant Festival 2019 (24. 2. 2019 11:47:07)

Restaurace: Maso je maso
Byli jsme tam v pátek 22.2.2019 a byl to nejhorší zážitek z celého letošního festivalu (měli jsme cca 12 degustaci v jiných pražských restauracích: předkrm nevkusné převařené vepřové, hlavni jídlo staré tvrdě hovězí žebra z Polska (potvrdil nám číšník-majitel hovořil italský ) přepečené skoro nepoužitelné, zkratka: italská restaurace Maso –Maso nebyla připravena na degustaci Grand festival
 

Grand Restaurant Festival 2019 (23. 2. 2019 20:55:15)

Restaurace: Maso je maso
Každý rok přes GRF festival prožiji 6-10 tříchodových degustací a mimo tento festival navštěvuji vybrané restaurace cca jednou týdně. Na začátek prossecco, pokud pominu, že se jednalo o Frizzante 123 vhodné tak maximálně do Aperol Spritz, bylo bez bublin a jistě dlouhou dobu otevřené. O víno jsem si musel říct, bez vinného lístku přinesli bílé u červeného mi na můj apel ukázali lahev. Zaplatil jsem vše včetně vody a odešel s pocitem, že toto byla jednotnačně nejhorší degustace.
 

Grand Restaurant Festival 2019 (23. 2. 2019 18:48:58)

Restaurace: Maso je maso
Na základě recenzí jsme šli do restaurace s velkými obavami, ale výsledek byl vynikající. Příjemný moderní interiér s nevtíravou, ale pozornou obsluhou, která sice nemluví česky, ale všemu rozumí. Předkrm a hlavní jídlo výborné, dezert nic překvapivého, ale neurazí. Návštěvu jsme si užili a rádi se sem někdy vrátíme.
 

Grand Restaurant Festival 2019 (20. 2. 2019 22:16:20)

Restaurace: Maso je maso
S velkým očekáváním jsme šli na dobré maso. Byli jsme usazeni a následně se nám po delší dobu nikdo nevěnoval. Následně jsme zjistili, že obsluha mluví anglicky a to ještě vůbec ne dobře. Restauraci evidentně vlastní Italové. Takže prezentace pokrmů byla odbytá italsko-anglicky a tak jsme nevěděli ani co jíme. První chod a desert nebyl oslnivý, ale dalo se. Hlavní chod byl chuťově dobrý, ale studený - porcovali jedny žebra pro dva páry a my dostali zbytky.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (20. 2. 2019 22:12:15)

Restaurace: Maso je maso
S velkým očekáváním jsme šli na dobré maso. Byli jsme usazeni a následně se nám po delší dobu nikdo nevěnoval. Následně jsme zjistili, že obsluha mluví anglicky a to ještě vůbec ne dobře. Restauraci evidentně vlastní Italové. Takže prezentace pokrmů byla odbytá italsko-anglicky a tak jsme nevěděli ani co jíme. První chod a desert nebyl oslnivý, ale dalo se. Hlavní chod byl chuťově dobrý, ale studený - porcovali jedny žebra pro dva páry a my dostali zbytky.
 

Grand Restaurant Festival 2019 (19. 2. 2019 12:08:53)

Restaurace: Maso je maso
Degustační zážitek v podobě voucheru do této restaurace jsem věnovala svým rodičům. K předkrmu a hlavnímu chodu neměli takřka co vytknout, dezert prý byl slabší, mdlý. Obsluha však byla pouze anglicky mluvící, což pro mé rodiče, kteří anglicky neumí bylo dosti překážkou. Nicméně si s tím obě strany poradily a večeře se vydařila. Jediné mínus bylo v pocitu, že se zákazníky z GRF se jednalo ve stylu 'najez se a jdi'.
 

Grand Restaurant Festival 2019 (17. 2. 2019 09:18:12)

Restaurace: Maso je maso
16.2.2018 jsme navštívili tuto restauraci/bistro na sobotní oběd. Interiér odpovídající konceptu místa, jídlo velmi dobré a poctivě udělané, ale obsluha (ukajinský mladík a slečna) velmi slabí. Doporučujeme nahradit někým šikovnějším, organizovanějším a více orientovaným na to, aby se zákazník vrátil, nyní se snaží spíše přežít směnu. Každopádně jídlo velmi dobré, místo pěkné a na burger se asi vrátíme. Jo a pivo by si zasloužilo zlepšit, teplotou, servisem i řízem.
 

Grand Restaurant Festival 2019 (16. 2. 2019 22:54:17)

Restaurace: Maso je maso
Dnes jsme navštívili restauraci v rámci GRF. Od začátku šlo u nás spíše o rozčarování. Nikdo z personálu nemluví česky, což bylo trapné s ohledem na své rodiče, kterým jsem musel vše překládat. Personál je chaotický, zapomnětlivý, nezná pravidla festivalu? O vše jsme si museli říkat, často i vícekrát. Maso k jídlu bylo dobré, dezert však nepovedený - suchý. Nakonec nám účtovali i láhev vody, která měla být součástí celého menu. Jde o rozhodně nejhorší zážitek za posledních pár let... Sorry!
 

Grand Restaurant Festival 2019 (16. 2. 2019 19:00:00)

Restaurace: Maso je maso
Restauraci jsme navštívili v pátek ve večerní špičce. Obsluha se na place nezastavila, všem i nám se věnovala skvěle, komunikace v AJ milá, bezproblémová. Vždy jsme měli co pít i jíst. Trhané vepřové bylo dokonalé, lepší jsem zatím nejedla. Žebra chutná a poctivě mastná. Desert byl skvělým zakončením skvělého večera. Červené víno také bez problému. Hosté kolem nás vypadali více než spokojeně. Za mě doporučuji a určitě se sem v brzké době vrátíme!
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (13. 2. 2019 16:03:51)

Restaurace: Maso je maso
Výborné jídlo, milá obsluha, příjemné prostředí. Příjdeme zase :)
 

Grand Restaurant Festival 2019 (12. 2. 2019 15:53:17)

Restaurace: Maso je maso
Očekávání jsme podřídili jménu restaurace a skutečnost tomu odpovídala - maso bylo v hlavní roli a vše ostatní je v tomto případě druhořadé.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (12. 2. 2019 12:23:30)

Restaurace: Maso je maso
Měli jsme štěstí,že jsem seděl přímo proti kuchyni,tam byl koncert a bylo vidět,že kuchař vaří, protože ho to baví a i proto jsme byli s jídlem nadšeni:křehké,jemné a chuťově vyvážené.Obsluha se o nás starala,k desertu jsem si dal kávu,kterou jsem chtěl zaplatit,místo toho jsem dostal úsměv a mávnutí rukou ,-).Rád se vrátím na burger,vypadal moooc dobře!
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (12. 2. 2019 11:26:04)

Restaurace: Maso je maso
První dva chody degustačního menu byly opravdu chutné, velmi se nám líbilo servírování žebra, zákusek ve formě cheesecake bohužel velmi podprůměrný. Nebyla nabídnuta káva k dezertu, nakonec jsme po objednávce cappucina dostali kávu s nalitým mlékem. Při placení nám byly naúčtovány sklenky vína, které jsme nevypili. Velmi špatná úroveň obsluhy, nezájem o zákazníka.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (11. 2. 2019 08:52:31)

Restaurace: Maso je maso
V sobotu večer jsme si užili degustační menu a bylo to skvělé po všech stránkách. Výborně upravené a chutné maso, vhodné červené italské víno, příjemná obsluha a moderní minimalistické prostředí. Doporučujeme.
 

Grand Restaurant Festival 2019 (10. 2. 2019 13:09:47)

Restaurace: Maso je maso
Po přečtení komentářů níže jsme se do retaurace vydali s velkými obavami, ale na základě vlastní zkušenosti musíme říct, že jídlo bylo vynikající, takže sem zajdeme určitě znova. Věnoval se nám, předpokládáme, sám pan majitel, který sice mluvil anglicky, ale byl velice milý, ochotný a komunikativní. Asi jsme měli na něj štěstí, protože ty dvě holky (1 česky a 1 pouze anglicky mluvící) vypadali fakt slabě. Na konci se s námi pan majitel rozloučil podáním ruky, což bylo velmi milé.
 

Grand Restaurant Festival 2019 (9. 2. 2019 17:21:05)

Restaurace: Maso je maso
I když jsme se hned u vchodu prokázali rezervací, tak nám prvotně byly přineseny jídelní lístky. Jídlo chutné, krásně servírované - žebra porcována přímo před námi. Ale s obsluhou to bylo o dost horší -> upřímně v ČR bych čekala česky hovořící. Opravdu se mi nelíbí komunikovat v Praze s obsluhou anglicky a zároveň jejich zájem o zákazníka by mohl být větší - hlídat zda nejsou na stole prázdné skleničky a jestli něco dalšího nechceme. Zatím nejhorší zkušenost - byla jsem po sedmé :-/
 

Zeke

Food Lover

plus 0
minus 0

Grand Restaurant Festival 2019 (6. 2. 2019 22:06:35)

Restaurace: Maso je maso
Vše velmi rozpačité. I když se zdá, že se z komentářů lehce poučili. Jídlo (maso) chutné. Žebra byla velmi slaná, ale i tak dobrá. Vynikající tzatziky, ale posypané něčím hodně nedobrým (množství dvě lžíce pro tři osoby). Cheesecake podprůměrný ale malinovo-estragonový coulis výborný. Obsluha příjemná ale absolutně bez projeveného zájmu o klienta (většinu času se vybavovala s italy u vedlejšího stolu). Druhé víno nabídla sama, když první už bylo dlouho vypito.
 

Grand Restaurant Festival 2019 (6. 2. 2019 17:34:34)

Restaurace: Maso je maso
Po straně jídla bych řekl, že není co vytknout. Perfektně připravené, krásně servírované, včetně efektního rozřezání a vykoštění žeber přímo u stolu. Handicap vidím trochu u obsluhy. Na jednu stranu příjemná, usměvavá a schopná. Zásadně ale chyběla proaktivita a trochu větší naladění na zákazníka. Přišlo mi škoda, že mi nic neřekli o jídle, které jsem dostal a musel jsem si ho hledat na mobilu ve festivalové nabídce. Věřím, že jim toto pomůže a díky tomu budou nejlepší po všech stránkách :-)
 

Grand Restaurant Festival 2019 (6. 2. 2019 14:49:23)

Restaurace: Maso je maso
Jídlo bylo výborné, obsluha slabší. museli jsme se doptat na jídlo, které jsme dostali na stůl. Nápoje až na základě požadavku. kávu bychom čekali nabídnutu před donesením dezertu. interiér spíše fast food.
 

Grand Restaurant Festival 2019 (5. 2. 2019 08:49:35)

Restaurace: Maso je maso
Vepřové bylo (pro mne překvapivě) opravdu velmi dobré a šťavnaté, chuť rozpadajících se žeber bohužel výrazně přehlušil pepř, ale jinak úprava super, dezert tak nějak zapomenutelný. Ale aktivita obsluhy nulová, přestože byli oba pánové usměvaví - o další ubrousky jsme museli říct, káva k doobjednanému dezertu nenabídnuta, jiné víno nebo drink..nic . Rádi ochutnáme i něco navíc, když už někde jsme (a obchodně je velká škoda nevyužít přítomnosti hosta).Takhle jsme jen poděkovali a přemístili se..
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (4. 2. 2019 16:28:11)

Restaurace: Maso je maso
Začnu tím lepším. Jídlo bylo chutné, pouze množství bramborovo-celerového pyré evokovalo umazaný talíř. Prostředí neodpovídá zařazení mezi nejlepších 91 restaurací, obzvlášť v porovnání s některými podniky v našem regionu, které v seznamu chybí?! Obsluha katastrofální. Nenašla naši rezervaci, nemluví česky. Neumí obsluhovat, nenabídla nápojový lístek, o vše jsme si museli říct, připadali jsme si jak v akci Slevomatu. Na druhou sklenku vína nám vystavili účet, raději jsem zaplatil a už nikdy víc!
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (4. 2. 2019 15:15:07)

Restaurace: Maso je maso
Při vstupu do restaurace jsme byli usazeni k nejhoršímu a nejmenšímu stolu u vchodových dveří a obsluha mluvila pouze anglicky. Byli jsme z toho rozpačití, ale vše se v dobré obrátilo. Ujal se nás skvělý muž mluvící slovensky, usadil nás k lepšímu stolu a začal servírovat menu. Obsluha výborná a jídlo moc dobré. Objednali jsme si z vinného lístku červené víno z Toskánska, které bylo vynikající. A na závěr jsme dali digestiv Limoncello, které všem doporučuji ochutnat. Výborná hořko-citrón.chuť.
 

Grand Restaurant Festival 2019 (4. 2. 2019 09:13:37)

Restaurace: Maso je maso
Jednoznačně zatím nejhorší zkušenost. Obsluha děsivá, nevadilo by, že neumí česky.Snahu posadit nás k nejhoršímu stolu jsme odvrátili, nabídka nápojů - cituji: "pivo, vino, voda" !!!! Jaké víno jsme dostali jsme se dozvěděli dodatečně. Při servírování žebra " u stolu" ho číšník porcoval za mými zády, ačkoli bylo místo vedle našeho stolu. K jídlu : první chod OK druhý chod - žebro -partnerka OK, já měl cca polovinu porce vysušenou na padrť zákusek -OK nic nadstandardního závěr -nikdy více. 1.2.20
 

Grand Restaurant Festival 2019 (31. 1. 2019 17:15:09)

Restaurace: Maso je maso
Zatím nejrozpačitější zkušenost v rámci festivalu. Jídlo bylo v pořádku, nicméně obsluha značně pokulhávala. Pití se nám podařilo objednat až když jsme měli na stole předkrm a ani v průběhu stolování to nebylo lepší - když jsme dopili, museli jsme pořád obsluhu odchytávat, jinak by si toho vůbec nevšimla. K dezertu jsi dáváme kávu - většinou se obsluha ptá ještě než dezert přinese, tady jsme se k tomu dostali až byl dezer na stole a zase jsme objednání museli iniciovat my...
 

Grand Restaurant Festival 2019 (31. 1. 2019 09:41:50)

Restaurace: Maso je maso
Zatím nejhorší zkušenost z GRF. Polovina obsluhy neumí česky a když řeknu ze chci nekoho kdo mluví česky, tak se na mne začne nepříjemné utrhovat, proč když mluvím anglicky (aby rozuměl i zbytek stolu). Již zmíněny číšník neumí ani odnést špinavé talíře - napřed sbírá příbory, ze kterých kapelou zbytky omáčky a kousky jídla přes cely stůl a pak až talíře... Ten stůl po sobě ani neutrel.. Bylo mi líto slečny z obsluhy, která se to snažila zachránit. Jidlo dobre, ale zážitek z obsluhy děsný.
 

Grand Restaurant Festival 2019 (30. 1. 2019 12:18:32)

Restaurace: Maso je maso
Jídlo výborné bohužel obsluha neumí česky a asi nejsou ani z oboru .
 

Grand Restaurant Festival 2019 (29. 1. 2019 15:35:25)

Restaurace: Maso je maso
Anglicky mluvící obsluha by zasloužila vylepšit, ale festivalové menu bylo vynikající. Maso se jen rozplývalo.
 

Grand Restaurant Festival 2019 (29. 1. 2019 09:58:12)

Restaurace: Maso je maso
Obsluha hovořící pouze rusky nebo anglicky, brigádníci nebo úplní amatéři, pro nápoje jsme si museli dojít k baru, předkrm - vepřové tažené 36 hodin, tuhé, hlavní chod - hovězí žebro sice měkké, ale chuťově nevýrazné, dezert - cheescake hezky naaranžovaný, prostředí typu fastfood. Poměr cena výkon katastrofální. Nikdy více.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (29. 1. 2019 09:01:42)

Restaurace: Maso je maso
Prostředí pěkné, jídlo moc dobré, obsluha to trochu kazila a to nejen proto, že neumí česky. Měli jsme pocit, že jsme v lepším fastfoodu. Rychle se najíst a pryč....
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (28. 1. 2019 22:43:59)

Restaurace: Maso je maso
Velice zajímavý koncept a moc milá obsluha, i když byla anglicky mluvící. Výtečný předkrm a desert. Hlavní chod byl zajímavý, ale podle našeho uvážení by snesl nějaké bylinky nebo koření. Každopádně velmi milé překvapení.
 

Grand Restaurant Festival 2019 (28. 1. 2019 21:42:14)

Restaurace: Maso je maso
Výborný předkrm, hlavní chod též velmi dobrý, dosti malá porce přílohy, ale vše v pořádku. Dezert byl fajn zakončením. Místo vína zvoleno pivo. Zajímavá restaurace s převážně anglicky mluvící obsluhou.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (28. 1. 2019 19:24:05)

Restaurace: Maso je maso
Hlavní chod - hovězí žebra - byl vynikající. Předkrm a moučník nadprůměrný. Obsluha byla milá. Interiér není moc útulný a židle jsou vysloveně nepohodlné. Na rychlý oběd - kvalitní maso - doporučuji.
 

Grand Restaurant Festival 2019 (25. 1. 2019 15:36:28)

Restaurace: Maso je maso
Tato restaurace si zaslouží pozornost. Byli jsme zde v rámci GRF na pozdním obědě a byli jsme jedinými hosty. Dostalo se nám tedy větší pozornosti a vše odsýpalo. Jídla byla vynikající a krásně servírovaná. Moc jsme si pochutnali a rádi se sem vrátíme. K dezertu jsem si objednala kávu a nebyla mi účtována, i když jsem upozornila, že by měla. Číšník to zdůvodnil slovy, že jsem přece nepila víno, které bylo v ceně. Považuji to za velmi milou pozornost, protože takto se ještě nikde nezachovali.
 

Grand Restaurant Festival 2019 (25. 1. 2019 10:09:27)

Restaurace: Maso je maso
Restaurace je hodně tmavá se špatným osvětlením. Jídlo bylo dobré. Ovšem servis se nám vůbec nelíbil, vše bylo jak na běžícím páse, obsluha dva pánové - jeden neuměl česky. Potom co jsme dostali pití se nás již nikdo neobtěžoval zeptat, zda-li bychom si dali další. Většina hostů měla festivalové menu. S takovou prezentací restaurace tam chodit nebudeme.
 

Grand Restaurant Festival 2019 (23. 1. 2019 21:17:05)

Restaurace: Maso je maso
Příjemné prostředí a jídlo chutnalo skvěle. Hlavně to maso! Doporučujeme!
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (22. 1. 2019 21:47:53)

Restaurace: Maso je maso
Jídlo velice chutné, zvláště voňavé pikantní hovězí. Vína italská, prvotřídní za skvělou cenu na Praze 2. Obsluha ochotná milá, absence češtiny trochu schází. Jediná má negativní připomínka je, že se nedá dlouho sedět. Židle jsou nepohodlné překližkové bez polstrování. Najíst se a odejít. Škoda kuchyně i nápoje k posezení lákají.
 
 
 
Vložit komentář
 


 
U jídelního stolu je jediné místo, kde se první hodinu nikdy nenudíte.
Anthelme Brillat-Savarin
Top
English