VYHLEDEJTE A HODNOŤTE
Profil uživatele
avatar

ladkami

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
2
0
Počet komentářů 21
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 22

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2013: 3

Moje komentáře

> 24. 02. 2019 - Benjamin: Koncept zajímavý, prostředí...
Koncept zajímavý, prostředí příjemné, obsluha přívětivá, kaldoun vynikající, ostatní jídla dobrá. Neškodila by větší informovanost "na place" o tom, co se děje v kuchyni. Bylo inzerováno červené víno k divočině, ale z divočiny se vyklubala "kráva". Na dotaz, jaká jídla budou v rozšířeném menu, nám bylo sděleno, že sumec, ale pak kuchař představoval okouna. Bílá vína obě skvělá, červená Isabela bohužel, naopak,velmi nepovedená.Celkový dojem nebyl špatný, ale mohlo to být lepší.
> 07. 02. 2019 - Levitate Restaurant: Milý Spawn 44, přiznám se,...
Milý Spawn 44, přiznám se, že Vašemu rozhořčení nerozumím. Nikomu nic nediktuji, jen píšu, jak to vnímám ze strany zákazníka a doufám, že i kolektiv Levitate pochopil, že má recenze je velmi pozitivní a to s tím talířem je jen drobnost a trochu vtip - mluvili jsme o tom s milou slečnou, která nás tam již po několikáté obsluhovala). Byli jsme tam i mimo GRF (a dostali ten samý typ talíře, který je mimochodem krásný, ale nepraktický :-) )
> 07. 02. 2019 - Bellevue: Vše bylo vynikající. Jídlo...
Vše bylo vynikající. Jídlo famózní a k tomu nádherně naservírované. Sice nevím, kde se ukrývalo zmíněné foie gras, ale i když se nám nepodařilo jej identifikovat, byla perlička v různých podobách skvělá. Víno chuť jídla jen podtrhlo. Obsluha profesionální a příjemná.
> 07. 02. 2019 - InterContinental hotel, Zlatá Praha: Všechno zde bylo již...
Všechno zde bylo již řečeno. Skvělé jídlo, skvělé prostředí, skvělý servis v čele s číšníkem Robinem. A velmi dobré máslo, které ovšem při krájení mělo tendenci vyskočit z břidlicové desky na stůl:-) Velkorysost, s níž se v rámci GRF nesetkáte příliš často.
> 21. 01. 2019 - Levitate Restaurant: Ukazováček jsem tajně...
Ukazováček jsem tajně použila:-) Ale cítila bych se líp, kdyby to šlo bez něj...
> 15. 01. 2019 - Levitate Restaurant: Skvělá restaurace se...
Skvělá restaurace se skvělou profesionální a zároveň velmi příjemnou obsluhou. Výtečná jídla a velmi dobrá vína. Doporučuji nad rámec degustace ochutnat koktejl z matcha. Jediná má připomínka/návrh: je škoda, že neuvěřitelně lahodná lanýžová omáčka k srnčímu je podávána na plasticky tvarovaném talíři - při snaze ji "vyškrábat" se potýkáte s nepříjemnými zvuky, pokud se o to nesnažíte, spousta té dobroty na talíři zbyde.


 
K vašemu restaurantu vede labyrint. Jakmile objevíte správnou cestu – obvykle nehledáte další.
Anonym
Top
English