VYHLEDEJTE A HODNOŤTE
Profil uživatele
avatar

igor.pinos

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
12
0
Počet komentářů 25
Ohodnocené restaurace 5
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 5

Odkud jsem: Praha

Co dělám: rád dobře jím a piju

Co nedělám: nekouřím a nechodím kde mi kouří pod nos

Kam nechodím: podniky s televizí a sportovními přenosy

Co miluji: dobré víno

Co nesnáším: když ze mě dovozci francouzských vín dělají blbce

Moje komentáře

> 12. 04. 2019 - Terasa U Zlaté studně: Opět jen pochvala této...
Opět jen pochvala této stálici na hvězdném nebi. Jídlo i obsluha skvělé, vinný i nápojový lístek bohatý. Malá skvrnka na štítě byl vedlejší poněkud časem hlučný stůl našich bývalých bratrů. Jinak jen to nejlepší. Určitě se vrátíme.
> 06. 04. 2019 - Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental: Od poslední návštěvy před...
Od poslední návštěvy před pár lety velké zklamání z jídla. Pad Thai rozblácené, zcela bez chuti. "Rýže s krevetami" - žádné jsme nenašli, asi 3 miniaturní úlomky, opět rýže na hranici rozvařenosti, také zcela bez chuti. Dochucovací omáčky žádné. Předkrmy rovněž mdlé.Dojem napravovala jen milá obsluha a nápadité koktejly.Na orientální jídlo příště rozhodně jinam. Však také restaurant zel prázdnotou.
> 16. 03. 2019 - Aria Hotel, CODA Restaurant: Interier klasický, zcela...
Interier klasický, zcela dle mých představ, dojem kazí hlučná asiatská společnost v nedostatečně oddělené hotelové lobby a jinak skvělý pianista, který se snaží fortissimem přehlušit jejich pištění a blesky foťáků. Doporučuji zavírat dveře.Jídlo bez jakékoli námitky, vinný lístek úctyhodný. Obsluha úslužná milá. Líbí se mi, že servis je započítán již v ceně,otázka kolik z toho personál skutečně uvidí. Ceny odpovídají úrovni. Hezký zážitek.
> 16. 01. 2019 - Levitate Restaurant: Zajímavý projekt.První...
Zajímavý projekt.První dojem z interiéru-studený.Obsluha profesionálně naladěná,někdy až příliš.Jako by host nebyl pánem domu ale žáčkem.Přál jsem si ohřát saké a dostalo se mi povýšeného napomenutí, že tento prvotřídní druh se neohřívá.Výborné jsou komentáře samotného šéfa. Jídlo absolutně skvělé. Párování vín-někoho to baví, já si raději vyberu sám.Degustační menu zajímavé,ale příště bych si dal něčeho co mi chutná normální porci, což se nenabízí. Takže hezké, chutné,ale jednou a dost.
> 11. 01. 2019 - Matylda botel: Podnik jsme navštívili v...
Podnik jsme navštívili v pánské společnosti na Štědrý den odpoledne. Personál vynikající, atmosféra sváteční. Jídlo skvělé, vinný lístek inspirující. Výhled na řeku a Petřín nenapodobitelný. Celkový dojem jen ten nejlepší.


 
Ze všech vlastností kuchařových je nejdůležitější přesnost.
Anthelme Brillat-Savarin
Top
English