VYHLEDEJTE A HODNOŤTE
Profil uživatele
avatar

igor.pinos

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
19
0
Počet komentářů 30
Ohodnocené restaurace 9
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 9

Odkud jsem: Praha

Co dělám: rád dobře jím a piju

Co nedělám: nekouřím a nechodím kde mi kouří pod nos

Kam nechodím: podniky s televizí a sportovními přenosy

Co miluji: dobré víno

Co nesnáším: když ze mě dovozci francouzských vín dělají blbce

Moje komentáře

> 23. 06. 2019 - Alcron Hotel Prague, Alcron: tentokrat jsme po rotonde...
tentokrat jsme po rotonde zkusili ex michelin a setkali jsme se se stejnym problemem. uz tak stisneny prostor zabral stul pro 12 opilych hulakajicich cizincu-jako u fleku...a to pri te akustice.vino jsme vybrali sami a bylo dobre.skoda ze nelze objednat normalni porci jidla.meli jsme klasickou dle nas veceri entre jidlo a desert ale hlady jsme neodesli diky permanentnim drobnym pamlskum.personal profesionalni.po nasi stiznosti na prostredi nabudnut nulovy ucet.s diky odmitnuto ale oceneno
> 23. 06. 2019 - Mánes: nevim uplne co si...
nevim uplne co si pomyslet.lokace vyhled-skvele.interier krasa.hudba nevtirava.jidlo proste dokonale.jidelni listek uzasny presne dle meho vkusu zadne hloupe experimenty klasicke receptury dokonale provedene. ale ta obsluha... vrchni co nas mel na starost mily usmevavy slovenska cisnice uz moc kindrstube nemela.ale ten vysledek!totalni chaos.predkrm prisel az po hl. jidle. jidlo pro 3.osobu po dvou urgencich kdyz jsme dojedli.cisnice prinese kavu ale dojedeny talir necha bez povsimnut.skoda!
> 02. 06. 2019 - Dvůr Hoffmeister: Byli jsme poprvé a velmi...
Byli jsme poprvé a velmi spokojeni. Interiér nás nadchnul, díla mistra Hoffmeistera mám velmi rád. Moderní nabídka jídel, která odpovídají kvalitou. Profesionální a vstřícná obsluha. Vinný lístek jsme mohli bohužel ocenit je pohledem a ten byl mnohoslibný. Rozhodně příjemný rodinný výlet. Někdy zkusíme romantický večer s ubytováním.
> 08. 05. 2019 - U Cedru: Nový interiér je možná v...
Nový interiér je možná v trendu ale postrádá dřívější duši. Trochu orientu by neškodilo. Ale to je věc vkusu každého. Obsluha není právě vlídná ale je rychlá. Dojem kazí hlasitá manipulace nádobím za pultem a hlučná volná zábava personálu nebo jeho kamarádů, což nešlo úplně rozlišit. Skoro jakoby to byl spíš jejich klub než restaurace pro hosty. Jídlo je na dobrém standardu středního východu. Dost často se host setká s odpovědí nemáme. Nicméně solidní nedělení oběd.
> 26. 04. 2019 - Pagana: Vzhledem k očekávání jsem...
Vzhledem k očekávání jsem byl zklamán.Interiér neotřelý příjemný. Obsluha trošku školácká ale velice vstřícná a milá. Flambování probíhalo v centru místnosti 4 metry od stolu, měli z něj potěšení jiní.Až po chvíli nám došlo, že to je pro nás.Seděli jsem ve výklenku,ale dalo se to jistě zařídit. Výsledek byl zklamáním.Nakonec na něj vylili rajčatovou omáčku jako v poslední pizzerii,která chuť zcela přehlušila.Salát nevýrazný, ryba ničím nenadchla.Vinný lístek bohatý.Solidní ale bez nadšení.
> 12. 04. 2019 - Terasa U Zlaté studně: Opět jen pochvala této...
Opět jen pochvala této stálici na hvězdném nebi. Jídlo i obsluha skvělé, vinný i nápojový lístek bohatý. Malá skvrnka na štítě byl vedlejší poněkud časem hlučný stůl našich bývalých bratrů. Jinak jen to nejlepší. Určitě se vrátíme.
> 06. 04. 2019 - Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental: Od poslední návštěvy před...
Od poslední návštěvy před pár lety velké zklamání z jídla. Pad Thai rozblácené, zcela bez chuti. "Rýže s krevetami" - žádné jsme nenašli, asi 3 miniaturní úlomky, opět rýže na hranici rozvařenosti, také zcela bez chuti. Dochucovací omáčky žádné. Předkrmy rovněž mdlé.Dojem napravovala jen milá obsluha a nápadité koktejly.Na orientální jídlo příště rozhodně jinam. Však také restaurant zel prázdnotou.
> 16. 03. 2019 - Aria Hotel, CODA Restaurant: Interier klasický, zcela...
Interier klasický, zcela dle mých představ, dojem kazí hlučná asiatská společnost v nedostatečně oddělené hotelové lobby a jinak skvělý pianista, který se snaží fortissimem přehlušit jejich pištění a blesky foťáků. Doporučuji zavírat dveře.Jídlo bez jakékoli námitky, vinný lístek úctyhodný. Obsluha úslužná milá. Líbí se mi, že servis je započítán již v ceně,otázka kolik z toho personál skutečně uvidí. Ceny odpovídají úrovni. Hezký zážitek.
> 16. 01. 2019 - Levitate Restaurant: Zajímavý projekt.První...
Zajímavý projekt.První dojem z interiéru-studený.Obsluha profesionálně naladěná,někdy až příliš.Jako by host nebyl pánem domu ale žáčkem.Přál jsem si ohřát saké a dostalo se mi povýšeného napomenutí, že tento prvotřídní druh se neohřívá.Výborné jsou komentáře samotného šéfa. Jídlo absolutně skvělé. Párování vín-někoho to baví, já si raději vyberu sám.Degustační menu zajímavé,ale příště bych si dal něčeho co mi chutná normální porci, což se nenabízí. Takže hezké, chutné,ale jednou a dost.
> 11. 01. 2019 - Matylda botel: Podnik jsme navštívili v...
Podnik jsme navštívili v pánské společnosti na Štědrý den odpoledne. Personál vynikající, atmosféra sváteční. Jídlo skvělé, vinný lístek inspirující. Výhled na řeku a Petřín nenapodobitelný. Celkový dojem jen ten nejlepší.


 
Divné je, když si dáte kapra namodro a dostanete po něm žloutenku.
Vlasta Burian
Top
English