VYHLEDEJTE A HODNOŤTE
Profil uživatele
avatar

janis

Foodie

Jídlo v restauraci by mělo být vždycky lepší než to, které si udělám doma, protože ho vařil kuchař profesionál.

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 24
Ohodnocené restaurace 6
Účast na gastroakcích 1

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 6

Co bych si dal/a k poslední večeři: Dobrý chleba s máslem a možná marmeládou. Sýr, zeleninu, víno. A černý čaj.

Moje komentáře

> 02. 02. 2019 - Holiday Inn Brno, Prominent: Ke kvalitě jídla nemám...
Ke kvalitě jídla nemám žádné výhrady (byli jsme zde v rámci GRF), bylo opravdu profesionálně připravené a chutné. Vynikající byl zejména karotkový krém, oceňuji i rozšířenou nabídku (5 chodů) v rámci 3-chodového menu. Restauracii trochu škodí interiér z 80.let (??) a umístění mimo centrum a mimo obytnou zástavbu. Ale bylo to fajn a budeme se snažit zavítat sem častěji.
> 23. 01. 2019 - Jedna báseň: Ačkoli velmi cením možnost...
Ačkoli velmi cením možnost výběru ze 2 "velikostí" polévky. Nabídka hlavních jídel - jak už bylo naznačeno - rovněž trochu fádní, byť přiměřeně široká. Ovšem dezerty by zasloužily pozornost podniku především - ty zdejší jsou dobré, cenově velmi přijatelné, ale bohužel zaměnitelné s nabídkou snad jakékoli brněnské kavárny. Vzhledem k tomu, že se jednalo o mou první návštěvu, ale dnes hodnotím velmi pozitivně a očekávám, jak dopadne návštěva příští.
> 23. 01. 2019 - Jedna báseň: Této restauraci asi nemůžu...
Této restauraci asi nemůžu příliš co vytknout. Její nabídka má slušný standard, jídlo je chutné a interiér vkusný, vzdušný a příjemný a plně odpovídající konceptu. Obsluha víceméně ok. Nicméně pořád mi tu chybí něco víc a to je potřeba zákazníkům dodat, aby se restaurace posunula o stupínek výš. Třeba doplnit nabídku hotovek něčím zajímavějším. V dnešním vývaru též mohla být rychlá domácí zavářka namísto kupovaných těstovin, nabídka polévek také mohla být nápaditější, než hrachovka a vývar.
> 18. 01. 2019 - Slunečnice: Z rstaurace mám pocit, že...
Z rstaurace mám pocit, že se snaží na své kvalitě stále pracovat. Byli jsme zde v době poledního menu, nabídka hotových jídel i polévek je tu širší než je jinde zvykem. Oceňuji. Velmi mě potěšilo rybí halászlé, které se na lístcích nevídá, navíc bylo chuťově vydařené. Plněné bramborové knedlíky se zelím též v pořádku, promíjím kupované uzené uvnitř. Kvalita kávy slušná, ačkoli ji lze ještě vylepšovat, a to asi rychleji, než vnější fasádu domu. Slunečnice si místo v GR 2019 nepochybně zaslouží.
> 15. 01. 2019 - Mori Restaurant & Lounge: Při naší poslední návštěvě...
Při naší poslední návštěvě obsluha trochu vázla, zejména v druhé půli návštěvy, po servírování hlavního chodu. Snad se to do příště zlepší, protože restaurace je opravdu velmi příjemná a zjevně už se stala docela oblíbenou. Kachna s teryiaki omáčkou i maki s máslovou rybou byly velmi dobré a ačkoli jsme s hodnocením kvality jídla lehce váhali, nakonec převážil dojem z dezertů, zejména z vizuálně skvěle dotaženého čokoládového fondánu, (mochi koláčky bohužel dočasně nebyly v nabídce).


 
Apetit je hlad v luxusním vydání.
Anita Danielová
Top
English