VYHLEDEJTE A HODNOŤTE
Profil uživatele
avatar

RenataE

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
2
0
Počet komentářů 9
Ohodnocené restaurace 2
Účast na gastroakcích 7

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 2

Moje komentáře

> 06. 03. 2019 - InterContinental hotel, Zlatá Praha: 27.2. jsme zde oslavili...
27.2. jsme zde oslavili dceřiny narozeniny. Jídlo i servis excelentní. Vyzdvihla bych telecí líčka - fantasticky upravené maso. Oceňuji i velkorysý přístup personálu, strávili jsme zde o dost déle než avizovaných 90 minut. Pozornost podniku pro dceru byla velmi milým překvapením.
> 27. 01. 2019 - Blue Wagon: Krevetka s řasou výborná....
Krevetka s řasou výborná. Marinovaný fenykl byl příjemným překvapením, na rozdíl od předchozího komentáře nám doplněk čerstvým fenyklem chutnal.Také si v kuchyni více pohráli s prezentací. Panenka výborně připravená, ochucení polenty téměř nebylo znát. Dezert s kapkou růžové vody dobře sladěný. Chardonnay vyýborné, Cabernet slabší, dezertní víno vynikající. Servis nevtíravý. Opět jsme si užili hezký večer, rádi se sem vracíme.
> 17. 01. 2019 - Marriott hotel, Midtown Grill: V Marriotu si pěkně pohráli...
V Marriotu si pěkně pohráli s prezentací jídel i s celým tématem. Marinovaná kreveta vynikající, šťavnatá. Předkrm - zelenina s humří espumou - trochu fádní. Steak famózní, celý chod příjemně opulentní. Dezert "1493" odkazuje k vynálezu "vrtulníku", opět velmi nápaditý design, výborná kombinace chutí. Veltlín výborný, Zweigeltrebe lepší průměr. Servis nevtíravý, tak akorát. Zapomněli jsme si voucher - žádný problém, vyřešeno s úsměvem. Rádi se sem vracíme, díky za hezký večer!


 
U jídelního stolu je jediné místo, kde se první hodinu nikdy nenudíte.
Anthelme Brillat-Savarin
Top
English