VYHLEDEJTE A HODNOŤTE
Profil uživatele
avatar

muto

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
5
0
Počet komentářů 11
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 1

Moje komentáře

> 28. 11. 2018 - Kampa Park: Byli jsme na lanýžovém...
Byli jsme na lanýžovém menu. Jídlo musím pochválit, ale co ta cena? 2x strohnutí (sice od šéfkuchaře osobně) lanýžem za 500? Druhá výhrada večera je k obsluze. Měla oči jen pro nějakého VIP producenta z USA a nám nechala na stole nádobí od amuse bouche a nakousaný chleba až do dezertu.
> 09. 10. 2018 - V Zátiší: Večeře ala card nezklamala....
Večeře ala card nezklamala. Indické předkrmy a rybka s telecím, k tomu lahvička ze St.Emilionu. Milá obsluha i připravené bezlepkové pečivo bez chyby.
> 13. 09. 2018 - V Zátiší: Večeře s desgustačním menu...
Večeře s desgustačním menu hostujícího michellinského kuchaře Mourada Hadoucha nemělo chybu. Šneci v hráškovém coulis, maniokový chips Saint-Véran 2017, Domaine Carrette Teplá kachní játra foie gras, perník, jablka Chateau Le Thibaut 2015, Monbazillac Bramborové spaghetti carbonara s vaječným parfait, uzená šunka, sýrová emulze a Cazette du Morvan Bourgogne Chardonnay 2016, Philippe Colin To je jen malá "ochtnávka. Zvláště Foie Gras byla vynikající. K tomu milá obsluha. Děkujeme
> 24. 07. 2018 - Terasa U Zlaté studně: S komentřii dolee nelze...
S komentřii dolee nelze jinak, než souhlasit. Jídlo, výhled, servis, vše super. Výhrady mám (opakovaně) k tvrdému vymáhání speopitného připisovaného automaticky na účet. A to ještě tak blbě, že to vypadá, že ho platíte dvakrát. Jednou se objeví mezi konzumací a pak v celkovém součtu, Jednou jako TIP, pak zase jako "přirážka". Spropitné by mělo být ocenění, ne povinnost.


 
Až budou obsluhovat roboti, bude vhodné je na chvíli vypnout.
Anonym
Top
English