VYHLEDEJTE A HODNOŤTE
Profil uživatele
avatar

Dalda

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
4
0
Počet komentářů 14
Ohodnocené restaurace 3
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 3

Co miluji: manželku ! :-)

Moje komentáře

> 09. 09. 2015 - Lloyd's: Po příchodu (postupném),...
Po příchodu (postupném), dlouhé čekání na objednávku a poté ještě delší na objednané pivo. Na začátek objednán tatarák- standartní.Jako "amouse bouche" jsem dostal paštičku, která se mě bouhužel zdála nakyslá (kolegové poté již dostali dobrou).Společná objednávka jídla - různé hamburgery a rib steak - chutově i úpravou dobré, porce velké.Opět dlouhé čekání na pivo(údajně hrozně pěnilo , i na víno ??) Z uvedených 4 druhů čepovaných piv jen 1 + 1 neuvedené.
> 09. 09. 2015 - Don Pintxos: Vinný bar s tapas,...
Vinný bar s tapas, vynikající podnik! Několik druhů jednohubek, trocha teplých jídel, nepřeberně druhů vína, ideál ! :-)
> 09. 09. 2015 - Butcher's: naše menu : předkrm-...
naše menu : předkrm- paštička (gratis) dále pečené krevety s česnekem a chili - velmi dobré rib eye steak - chutný a pikantní el gaucho steak - dobrý , jemný créme cataluňa láhev španělského, chutného, červeného, ne moc drahého vína (Cuatro rayas , á 360 kč, které mě pozitivně překvapilo) ! :-) Obsluze bych možná dal i 5 bodů, nebýt dlouhého čekání na zaplacení. cenově trochu výše, možno využít aktuální, nebo narozeninové slevy.


 
Kdo chce dobře jíst, nesmí urazit kuchaře.
Čínské přísloví
Top
English