VYHLEDEJTE A HODNOŤTE
Profil uživatele
avatar

brasco

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 4
Ohodnocené restaurace 2
Účast na gastroakcích 12

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 2

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 13. 02. 2018 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Návštěva v rámci festivalu...
Návštěva v rámci festivalu Grand restaurant festivalu 2018. Byli jsme unešení z interiéru této stylové restaurace. Personál byl naprosto profesionální, i přesto lidský, ochotný. Jídlo o pěti chodech sneslo nejpřísnější metr, jeden z chodů nám přinesl, něco málo k němu řekl, sám pan kuchař osobně. Byli jsme spokojení, místo je impozantní: pokud by si dal člověk záležet a spojí dobré jídlo např. s koncertem v Obecním domě - mohl by to být nezapomenutelný večer.
> 13. 02. 2018 - V Zátiší: Návštěva restaurace v rámci...
Návštěva restaurace v rámci festivalu Grand restaurant festivalu 2018. Hodnocení jídlo chutná, obsluha profesionální, loajální - nemohl jsem víno (řídil jsem), proto káva k dezertu v ceně. ;) Avšak budu moc rád, když si zopakujeme návštěvu, ale tentokrát s jiným menu, dle naší chutě - pravá Indie. ;)
> 13. 02. 2018 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Další ze série návštěv...
Další ze série návštěv českých restaurací v rámci GRF 2018. Hodnocení místa, interiéru a je vždy velice individuální – za mě: Interiér - moderní styl s velkými prosklenými plochami s výhledem na terasu (která musí být v letních – teplých – měsících úžasná), popř. na Prahu. Restaurace má také i salonky, které jsou parádní s výhledem snad ještě hezčím. Všechny chutě byly zajímavé. Jak je to vystihnout … asi takto: saranče, jehličí, hlína … :D vše bylo super.


 
Divné je, když si dáte kapra namodro a dostanete po něm žloutenku.
Vlasta Burian
Top
English