VYHLEDEJTE A HODNOŤTE
Profil uživatele
avatar

Klára K.

Foodie

"Jez proto, abys žil. Nežij proto, abys jedl." Hippokratés

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 5
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 5

Odkud jsem: Moravák žijící v Praze

Co dělám: architekt na mateřské

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 28. 03. 2018 - Ristorantino da Matteo: Ristorantino Da Matteo bych...
Ristorantino Da Matteo bych umístila na špičku italských restaurací v Praze. Aktuální nabídku vám obsluha představí a popíše, protože je napsaná ručně na kousku papíru v italštině. Popis je však úchvatný a vy máte pocit, že byste si dali skoro všechno. Suroviny mají vždy čerstvé a kvalitní.
> 28. 03. 2018 - Peperoncino: Tuto restauraci...
Tuto restauraci navštěvujeme pravidelně už několik let. Po dvou letech, kdy chyběl jeden ze spolumajitelů a úroveň se propadla, se v poslední době zase hodně zlepšili! Každý týden zkouší nové variace s těstovinami a mají skvělé stařené jehněčí či telecí z vlastního chovu. To opravdu umějí! Kolektiv je zde velmi přátelský a takovou tou pravou jižanskou pohodou a přístupem :)
> 28. 03. 2018 - V Zátiší: Při každé návštěvě jsem...
Při každé návštěvě jsem naprosto spokojena! Jídlo úžasné, kvalitní suroviny, obsluha perfektní, prostředí velmi příjemné a útulné s příjemnou hudbou. Velmi dobrá volba je také ochutnání indické kuchyně hostujícího kuchaře. Doporučuji každému!
> 28. 03. 2018 - Bistrot de Papa: Příjemné, útulné rodinné...
Příjemné, útulné rodinné bistro s výhledem na rybník. Každý měsíc zde mají nové menu. Můžete si vybrat z francouzských jídel: 4 jejich stálic, 4 předkrmů, 3 hlavních jídel a dezertů. Obsluha velmi milá. Odcházíte s tím, že se těšíte co budou mít další měsíc nového.
> 28. 03. 2018 - Milada: Třikrát navštíveno, třikrát...
Třikrát navštíveno, třikrát jiný lístek, třikrát jiný výsledek - od velmi dobrého až ke slabšímu. Menu v lístku je popsáno surovinami, vybíráte si a platíte za počet jídel. Některé kombinace chutí a surovin jsou opravdu povedené a překvapující, většina však dobrý průměr. Obsluha milá, interiér jednoduchý "letenský". Víno je bohužel strašné. Domácí limonády dobré.


 
U jídelního stolu je jediné místo, kde se první hodinu nikdy nenudíte.
Anthelme Brillat-Savarin
Top
English