VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Chateau Mcely, Piano Nobile

Chateau Mcely, Piano Nobile
Živá hudba
Salónek
Zahrádka
Bezbariérová
Parking
Dětský koutek
Se psem
TOP100
Farmářské produkty
Kuchyně:
česká, mezinárodní, regionální
Zvláštnost:
Pohádkový zámek uprostřed anglického parku. Vybírat můžete z pokrmů vycházejících z tradice bývalých majitelů Thurn-Taxisů. Italský nádech mají recepty inspirované babičkou Cusumano, lokální pocházejí od chefa Honzy Štěrby. Za příznivého počasí lze posedět v zámeckém patiu nebo si užít piknik přímo v trávě.
Hodnocení GR2019
Jídlo: 1.4
Obsluha: 1.4
Interiér: 1.1
Cena: 1170
Moje hodnocení pro GR2020
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Raduska73

Food Lover

plus 1
minus 0

Grand Restaurant Festival 2019 (13. 1. 2019 12:19:01)

Mcely....jedním slovem "VYJÍMEČNÉ" a já vám je tímto doporučuji. Jezdím do Mcel každý rok a nejen na Grand restaurant festival. Pokud se někdo chce cítít opravdu vyjímečně, opečovávaně, a chce prožít otot vše společně s gurmánským zážitkem, nemůžete tu nebýt. Zažijete tu jedinečnou snídani, tou počínaje, celý den vybranými lahůdkami, a dezerty konče. Drinky v baru jsou také naprosto vyjímečné.Poznáte nepoznané. Doporučuji využít Mňam Balíček, nebudete litovat.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (27. 8. 2018 21:38:12)

… Musím ale i chválit. Mušle svatého Jakuba s červenou quionou a omáčkou s kapari jsou jedinečné (nejlepší jídlo večera, u mě možná celého letošního léta). Domácí citrusový sorbet s tymiánem pak také zaslouží absolutorium. Nikdy by mě nenapadlo, že tymián ve zmrzlině může být taková pochoutka. Celkově jsme byli hodně spokojeni, jen úplně bezchybné to tentokrát nebylo.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (27. 8. 2018 21:37:38)

Dlouho plánovaná večeře v podniku, který se (jak se z hodnocení GR i z komentářů zdá) dlouhodobě drží mezi gastronomickou špičkou. Objednáváme si tedy degustační menu s vinným doprovodem a bohužel se šmouhy na kráse najdou (restaurace je v TOP 10, tak hodnotím přísně). Hovězí svíčková s omáčkou z hrubozrné hořčice je na mě chuťově až příliš výrazná a ani párované víno není úplně skvělé. Ostatně to vinné párování není úplně na 100% minimálně ještě u jednoho z předkrmů…
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (13. 8. 2018 18:43:35)

Měli jsme možnost posedět v patiu, krásné místo, rušila jen dosti hlasitá hudba. Denní polévkou byla hrášková, jemná, s výbornými krutony. Kuře se špenátem, madeira omáčkou, peč. petrželí a jehněčí klobásou (výrazné aroma klobásy jsem chuťově nezvládla) dobré. Mnou zvolený dezert z ala cartu nebyl k dispozici, náhradou byl fondant s omáčkou, ta byla výborná, fondant bohužel přepečený bez tekutého vnitřku. Obsluha milá, občas nejistá ve znalosti nabídky. Nebyla mi nabídnuta stolička na kabelku.
 

Loslobosdrnkos

Connoisseur

  1

plus 2
minus 2

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (10. 8. 2018 17:11:12)

Dnes jsme byli na krásném obědě, opravdu super zážitek a nemohu jinak, než citovat Mirka7: "Vše naprosto bezchybné."
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
Divné je, když si dáte kapra namodro a dostanete po něm žloutenku.
Vlasta Burian
Top
English