VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Chateau St. Havel

Chateau St. Havel
Salónek
Zahrádka
Bezbariérová
Parking
Dětský koutek
Se psem
Farmářské produkty
Kuchyně:
česká, česká moderní, mezinárodní
Zvláštnost:
Zámek uprostřed parku! V levém křídle je ukryta restaurace, jejíž kuchaři vycházejí z původních receptur české kuchyně a umně je kombinují s moderní gastronomií. Pokrmy respektují sezonní dostupnost potravin. Na originálním driving range mohou golfisté odpalovat přímo na hladinu rybníka.
Hodnocení GR2018
Jídlo: 2.0
Obsluha: 2.5
Interiér: 1.5
Cena: 800
Moje hodnocení pro GR2019
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (30. 12. 2017 20:49:50)

Na návštěvu Chateau St. Havel jsem se velmi těšila a byl na mém seznamu restaurací, které chci navštívit. V menu bylo pouze Vánoční menu, takže volba byla celkem jasná. Předkrm byl velmi vynikající. Dál jsem měla polévku, která byla celkem slaná, možná to byl jen můj osobní pocit. Hlavní chod byl celkem zklamání. Nejsem velkým fanouškem smažených pokrmů v obalu. Z menu nebylo patrné, že krůtí maso bude smažené v obalu. Ale rozhodně planuju v budoucnu opět restauraci navštívit.
 

Boddie

Food Guru

  10

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (6. 1. 2018 23:15:11)

Dobrý den! Přiznám se Vám, že nevím, co si představit pod pojmem "smažené v obalu", ale asi máte na mysli klasický trojobal. Zde v restauraci také používají tkzv. sous vide, což je v zásadě pomalu vařené v obalu (igelitu), což mi zde vůbec nechutnalo. Děkuji za případné vysvětlení. Děkuji Boddie
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
Apetit je hlad v luxusním vydání.
Anita Danielová
Top
English