VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Dvůr Hoffmeister

Dvůr Hoffmeister
Salónek
Zahrádka
Bezbariérová
Parking
Dětský koutek
Se psem
TOP100
Farmářské produkty
Kuchyně:
česká moderní
Zvláštnost:
Rodinný podnik Hoffmeisterů, umělecká atmosféra a gastronomický zážitek. Interiér zdobený obrazy a kresbami slavného dědečka Adolfa. Na terase u venkovního grilu oceníte klid venkova a ochutnáte maso připravené na dřevěném uhlí. Součástí objektu je jezdecký areál s nádhernými koňmi.
Hodnocení GR2019
Jídlo: 1.6
Obsluha: 1.9
Interiér: 1.7
Cena: 660
Moje hodnocení pro GR2020
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (11. 8. 2018 13:45:23)

Příjemná, vpravdě rodinná pohoda panuje i v letní zahradě. Nový pan chef Jan Kaplan se velmi dobře sžil s místím mírně frankofonním prostředím a odvádí skvělou práci. Ve vkusně zrekonstruované usedlosti nás i tentokrát mile překvapilo něco nového. letní jídelní lístek byl opravdu "letní" a jídla z něj nám přišla moc k chuti :-).
 

mufficek

Connoisseur

plus 1
minus 1

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (10. 5. 2018 13:34:55)

Jarní menu na papíře vypadá jako jarní, ale jídla jsou hodně těžká a na talíři moc svěže nevypadají. Kuchař je určitě dobrý v omáčkách v těch těžších smetanových. Tataráček z jehněčího - normál, nemám k tomu prostě co říct. Variace jarního kuřátka s grilovanými bramborami - pečené stehýnko mňam, prsíčko suché. A v tom všem majonéza, na jaře? Polévka dost slaná a ostatní jídla nedochucená. Indická pikantní polévka hodně slabá a nejslabší bramborové nočky se špenátem - na vrácení, chuť mouky brr.
 

mufficek

Connoisseur

plus 1
minus 1

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (10. 5. 2018 13:23:49)

Tak o minulém víkendu druhá návštěva téhle restaurace. Sedělo se ve venkovní zahrádce u grilu a oproti interiéru je to slabší. Obsluha dost rozporuplná, snažili se což o to, jenže to nebylo úplně ono. Servírka si nepamatovala co nám momentálně přinesli za chod, kolega nám při výkladu k jídlu málem vydloubal jídlo z talíře jak gestikuloval a podobně. Ovšem zklamaní jsme byli z jídla, úmyslně píšu my, protože přítelkyni nechutnalo vůbec nic. Možná špatná volba, ale spíš ne...
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
Ze všech vlastností kuchařových je nejdůležitější přesnost.
Anthelme Brillat-Savarin
Top
English