VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Dvůr Hoffmeister

Dvůr Hoffmeister
Salónek
Zahrádka
Bezbariérová
Parking
Dětský koutek
Se psem
TOP100
Farmářské produkty
Kuchyně:
česká moderní
Zvláštnost:
Rodinný podnik Hoffmeisterů, umělecká atmosféra a gastronomický zážitek. Interiér zdobený obrazy a kresbami slavného dědečka Adolfa. Na terase u venkovního grilu oceníte klid venkova a ochutnáte maso připravené na dřevěném uhlí. Součástí objektu je jezdecký areál s nádhernými koňmi.
Hodnocení GR2019
Jídlo: 1.6
Obsluha: 1.9
Interiér: 1.7
Cena: 660
Moje hodnocení pro GR2020
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (11. 8. 2018 13:45:23)

Příjemná, vpravdě rodinná pohoda panuje i v letní zahradě. Nový pan chef Jan Kaplan se velmi dobře sžil s místím mírně frankofonním prostředím a odvádí skvělou práci. Ve vkusně zrekonstruované usedlosti nás i tentokrát mile překvapilo něco nového. letní jídelní lístek byl opravdu "letní" a jídla z něj nám přišla moc k chuti :-).
 

mufficek

Connoisseur

plus 1
minus 1

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (10. 5. 2018 13:34:55)

Jarní menu na papíře vypadá jako jarní, ale jídla jsou hodně těžká a na talíři moc svěže nevypadají. Kuchař je určitě dobrý v omáčkách v těch těžších smetanových. Tataráček z jehněčího - normál, nemám k tomu prostě co říct. Variace jarního kuřátka s grilovanými bramborami - pečené stehýnko mňam, prsíčko suché. A v tom všem majonéza, na jaře? Polévka dost slaná a ostatní jídla nedochucená. Indická pikantní polévka hodně slabá a nejslabší bramborové nočky se špenátem - na vrácení, chuť mouky brr.
 

mufficek

Connoisseur

plus 1
minus 1

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (10. 5. 2018 13:23:49)

Tak o minulém víkendu druhá návštěva téhle restaurace. Sedělo se ve venkovní zahrádce u grilu a oproti interiéru je to slabší. Obsluha dost rozporuplná, snažili se což o to, jenže to nebylo úplně ono. Servírka si nepamatovala co nám momentálně přinesli za chod, kolega nám při výkladu k jídlu málem vydloubal jídlo z talíře jak gestikuloval a podobně. Ovšem zklamaní jsme byli z jídla, úmyslně píšu my, protože přítelkyni nechutnalo vůbec nic. Možná špatná volba, ale spíš ne...
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
Kdo umí víno pít – umí milovat.
George Sandová
Top
English