VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

jsme
na GRF
2018
Francouzská restaurace Art Nouveau

Francouzská restaurace Art Nouveau
Živá hudba
Salónek
Bezbariérová
Se psem
TOP100
Farmářské produkty
Kuchyně:
česká, francouzská, mezinárodní
Zvláštnost:
Vítejte v secesi! Nad hlavami se vznášejí dvě řady mohutných lustrů. Nábytek je většinou původní, stejně jako obložení stěn či přepážky kójí s čalouněnými sedáky. Prestižní, výběrové, kvalitní. Originální přístup ke gastronomii je spolu se smyslem pro harmonii zárukou nevšedního gurmánského zážitku.
Hodnocení GR2018
Jídlo: 1.3
Obsluha: 1.6
Interiér: 1.1
Cena: 1210
Moje hodnocení pro GR2019
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Grand Restaurant Festival 2017 (22. 1. 2017 11:05:43)

Restauraci navšivili příbuzní včera 21.1. v rámci festivalu. Jídlo bylo výborné, zejména překvapily kachní žaludky s chutnou omáčkou. Po dotazu, z čeho tato omáčka je byl čišník znechucený, nevěděl, zavolal šéfkukaře. Tento byl velmi milý a těšil ho zájem o připravovaný pokrm. Čišník byl však celou dobu velmi odměřený. Chody servíroval rychle za sebou, příbuzní měli pocit že "chtějí abychom co nejdříve vypadli". Bohužel, v tomto případě personál zkazil dojem z návštěvy.
 

Grand Restaurant Festival 2017 (19. 1. 2017 20:18:39)

Letošní GRF se povedl. Kouzelná prezentace jídel. Skvělá souhra jídla s vínem. Kachní žaludky nás mile překvapily. Výborný dezert. Vřele doporučujeme.
 

Grand Restaurant Festival 2017 (18. 1. 2017 17:43:08)

Festival Grand restaurant navštěvujeme již několik let. Letošní ochutnávka ve Francouzské restauraci Art Nouveau byla zatím ze všech nejlepší. Prostředí, personál a výborná kuchyně nemá u nás obdoby.Zadělávané kachní žaludky byly opravdu fantastické. Krásný večer doplňoval vnikající klavírista.ještě jednou děkujeme za nádherný zážitek. Majitelé cukrárny Zlatý časy - Březnice
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
Střez se dobrého kuchaře a mladé ženy!
Francouzské přísloví
Top
English